ב"ה יום שני, י"ג אדר א' תשע"ט | 18.02.19
החוברת המדוברת "שבת קודש עם הרבי" - עכשיו להורדה • מיוחד

ערב יום ההילולא ג' תמוז, אנו מתכבדים להגיש את החוברת המושקעת שיצאה לאור על ידי צעירי אגודת חב"ד בארץ הקודש ● החוברת הושקה במסגרת יוזמה מיוחדת לאחד את שלוחי הרבי – מנהלי בתי חב"ד ובאי בתי כנסת חב"ד בכל הארץ, בתכנית ייחודית "שבת קודש עם הרבי" - 24 שעות של חיזוק ההתקשרות לרבינו לציון מלאות 24 שנים ליום ההילולא
מערכת שטורעם
כפי שדיווחנו שלשום, את השבת הקרובה, ג' תמוז, יום ההילולא הכ"ד של הרבי, ינצלו שלוחי הרבי ומקורביהם לחיזוק ההתקשרות לרבינו עם תכנית "שבת קודש עם הרבי" – יוזמה ייחודית של צעירי אגודת חב"ד בארץ הקודש.

מטרת התכנית למקד את השבת כולה בדמותו המאירה של הרבי, בלימוד תורתו ובהליכה בדרכיו ובאורחותיו, ועל-ידי כך לחזק את ההתקשרות לרבי בקרב רבבות באי בתי חב"ד, והיא תופעל במאות בתי חב"ד וקהילות אנ"ש ברחבי הארץ.

במסגרת התכנית, יצאה לאור חוברת ייחודית על-ידי אגף ההוצאה-לאור בצאגו"ח במיוחד עבור השבת. יש בה תכני לימוד ועיון בתורת הרבי – מאמר חסידות מבואר על-ידי 'מבצע תורה', שיחת קודש מיוחדת מהתוועדות של הרבי, סיפור על הרבי, סקירה על ניגוני הרבי בליווי הסברים, ביוגרפיה קצרה של הרבי ותכנים נוספים המותאמים לקהל באי בתי חב"ד.

א' בתמוז תשע"ח