ב"ה יום חמישי, י"ז סיון תשע"ט | 20.06.19
רחובות: התוועדות מאוחדת ומרוממת לכבודו של הרבי

התוועדות מיוחדת נערכה בתחילת השבוע בעיר רחובות לכבוד ג' תמוז יום ההילולא של כ"ק אדמו"ר זי"ע נשי"ד ● ההתוועדות שאורגנה ע"י כלל השלוחים בעיר התקיימה באולמי גן סיטי והשתתפו בה רבנים, אישי ציבור ומאות מקורבי בתי חב"ד ברחבי העיר
מערכת שטורעם
לאחר דברי ברכה קצרים מהמנחה הוזמן השליח הראשי לרחובות ומנהל בית חב"ד המרכזי הרב אברהם מרדכי קסטל לפתוח את ההתוועדות עם קריאת מכתבו של הרבי. אחריו הוזמן הרב שניאור עקיבא שליח הרבי בשכונת רחובות החדשה לקרוא את פרקו של הרבי יחד עם הציבור.

הרה"ח מ"מ גלוכובסקי רב קהילת חב"ד בעיר ומשלוחי הרבי לארץ הקודש ריתק את הקהל בסיפורים על הרבי וההוראות הנלמדים מהם לחיי היום יום.

הרה"ח חיים שלמה דיסקין שליח הרבי ורב העיר קרית אתא דיבר על אהבת ישראל הגדולה של הרבי לכל אדם ובהסתכלותו החיובית על האחר והשונה וכיצד לתרגם את הדברים למעשה.

ח"כ עודד פורר מ'ישראל ביתנו', סיפר על ביקורו לאחרונה באוהל יחד עם משלחת של חברי כנסת מכל סיעות הבית, שביוזמתם נסעו להתפלל על קברו של הרבי למען עם ישראל וקישר את מנהיגותו של הרבי לפרשיות השבוע.

את ברכת עיריית רחובות הביא ר' אריק ליפסקר בשם חבר המועצה ידיד ומסייע רבות לבתי חב"ד מר אמיתי כהן שנבצר ממנו להשתתף באירוע.

בין הדוברים הוקרנו קטעי וידאו מהרבי. הקלידן עובד מוניס הנעים את האירוע. את ההתוועדות הנחה בטוב טעם ר'אפרים קמיסר.

על הארגון עמלו השלוחים ברחבי העיר ובפרט הרב ישראל ביינדמן, הרב משה טברדוביץ והרב שמואל מנדלזון.

כלל בתי חב"ד בעיר מודים לקרן שבת אחים על השתתפותם הנכבדה שאיפשרה את קיום האירוע.
ל' בסיון תשע"ח