ב"ה יום חמישי, י"ז סיון תשע"ט | 20.06.19
צילום: שטורעם.נט, ארכיון
הרב בנימין קליין בשליחות הרבנית ■ עדות מרגשת

בפתח עמד לא אחר מאשר הרב בנימין קליין ע"ה, שהגיע לבצע שליחות מהרבנית חיה מושקא ● את המעטפה שבידו, ובה סך מאה דולר – השתתפות הרבנית בכנס הארצי ה-21 של נשי ובנות חב"ד, מסר לרבנית דבורה בוטמן, יו"ר עמותת הארגון ● מצ"ב צילום המכתב שצורף במעטפה: "מצו"ב מאה דולר מהרבנית שתליט"א, השתתפותה בהכנס הארצי" ● היום (שישי), יחול יום היארצייט השלישי של הרב קליין ע"ה, שטורעם מפרסם בזאת עדות על שליחות ייחודית שלקח בה חלק
מערכת שטורעם
דפיקה נשמעה במשרד ארגון נשי ובנות חב"ד הארצי, אשר בבית שז"ר בכפר חב"ד.

בפתח עמד לא אחר מאשר הרב בנימין קליין ע"ה, שהגיע לבצע שליחות מהרבנית חיה מושקא. את המעטפה שבידו, ובה סך מאה דולר – השתתפות הרבנית בכנס הארצי ה-21 של נשי ובנות חב"ד, מסר לרבנית דבורה בוטמן, יו"ר עמותת הארגון. מצ"ב צילום המכתב שצורף במעטפה: "מצו"ב מאה דולר מהרבנית שתליט"א, השתתפותה בהכנס הארצי הכ"א של נשי ובנות חב"ד בארה"ק, בצירוף איחוליה להצלחה בעבודתכן הפוריה. בשם הרבנית תליט"א, חתימת הרב בנימין קליין"

המכתב משנת תשד"מ, אך המעטפה נמצאה במשרד המזכירות של הרבי מספר שנים מאוחר יותר. לאחר שנמצאה המעטפה, מסר אותה הרב קליין באחד מביקוריו בארץ. השתתפות הרבנית התקבלה בארגון בהתרגשות רבה. הידיעה כי הרבנית השתתפה בממונה ובאיחוליה, מחממת את הלב, ומוכיחה עד כמה ארגון נשי ובנות חב"ד בארץ הקודש והכנס הארצי השנתי של הארגון, היו יקרים לליבה.
י"ח בסיון תשע"ח