ב"ה מוצאי ש"ק, י"ג שבט תשע"ט | 19.01.19
כינוס משפחות השלוחים באסיה
כינוס משפחות השלוחים באסיה
נחתם כינוס השלוחים ומשפחותיהם באסיה ● כתבת סיכום וגלריית ענק

בבנגקוק שבתאילנד נחתם בסוף השבוע כינוס איזורי בן ארבעה ימים של משפחות השלוחים באסיה. קרוב לארבעים משפחות התכנסו אנשים נשים וטף, כדי להחכים ולצבור כוחות להמשך השליחות. התוכניה שתוכננה בקפידה כללה לא פחות מחמש לוחות זמנים נפרדים: לגברים, לנשים, לקעמפ בנים, לקעמפ בנות ולו"ז לילדים הצעירים ● כתבת סיכום וגלריית ענק >>>
מערכת שטורעם
בבנגקוק שבתאילנד נחתם בסוף השבוע כינוס איזורי בן ארבעה ימים של משפחות השלוחים באסיה. קרוב לארבעים משפחות התכנסו אנשים נשים וטף, כדי להחכים ולצבור כוחות להמשך השליחות. התוכניה שתוכננה בקפידה כללה לא פחות מחמש לוחות זמנים נפרדים: לו"ז לגברים, לו"ז לנשים, לו"ז לקעמפ בנים, לו"ז לקעמפ בנות ולו"ז לילדים הצעירים.

אורח מיוחד שהובא מהארץ, רב קהילת חב"ד ברחובות וחבר בי"ד רבני חב"ד הרב מנחם מ. גלוכובסקי, חילק את זמנו בין התכניות השונות כשבין לבין השלוחים ניצלו את בואו להתייעצויות אישיות בענייני חינוך הילדים ובעניינים נוספים.

אורח הכבוד היה סיו"ר הרב משה קאטלארסקי שהגיע יחד עם בנו מענדי שיחי' ובילה עם השלוחים שיחיו מתוך רצון להבין את השלוחים ואת צרכי הכלל והפרט שלהם. הרב קאטלארסקי חלק עם השלוחים במהלך הכינוס זכרונות מתוך הקודש פנימה הנוגעים לשליחות ואף שיתף בנסיונו במגוון נושאים. בנו מענדי הציג בפני השלוחים את הפעילות רחבת ההיקף של משרדו ועודד את השלוחים לנצל את המשאבים המוצעים להם.

אחת הסדנאות הבולטות בהצלחתן היתה "איש את רעהו יעזורו" בה כל אחד ואחד מהשלוחים הציג רעיון שהצליח אצלו, או ביקש את עזרת השלוחים ברעיונות נקודתיים.

גולת הכותרת, ללא ספק, היה הקעמפ של הילדים שנערך ע"י הזרוע הישראלית של ארגון 'מיי שליח' בניהולו של ר' דוב'לה הלפרין ותחת שבטם המסור של לא פחות מעשרה מדריכים ומדריכות שהובאו במיוחד על מנת לנהל את הקעמפ בו השתתפו למעלה ממאה בנים ובנות בלעה"ר.

השלוחים מודים בזה לסיו"ר המל"ח הרב משה קוטלרסקי על הסיוע הנכבד במישורים שונים מה שהפך את הכינוס לאפשרי, לבית חב"ד תאילנד על כל צוותו ובראשם הרב יוסף ח. קאנטאר על האירוח, לרב גלוכובסקי על ההשקעה והמאמץ, על טלטולי גברא ועל עצה ותושיה, לקמיסר.קום על תרומת הכרטיס של הרב גלוכובסקי ולכל העוסקים במלאכת הקודש.
ז' באייר תשע"ח