ב"ה ערב ש"ק, י"ב שבט תשע"ט | 18.01.19
מבצע "בית מלא רבי" – לעשרה ימים בלבד

מבצע ההפצה הגדול, במהלכו ניתן להזמין את סט 'תורת מנחם-התוועדויות' הכולל 60 ספרים, ומכיל את תורתו של הרבי בעשרים השנים הראשונות לנשיאותו, חוזר שוב בפעם השלישית והאחרונה, לעשרה ימים בלבד ● אפשרות גם למשלוח הספרים עד לפתח הבית, ברחבי ארץ הקודש וברחבי ארצות הברית ● בתי כנסת, כוללי אברכים, ישיבות או מחנות קיץ, מקבלים הזדמנות פז להעשיר את הספרייה בתורתו של הרבי ● כל הפרטים בכתבה המלאה >>>
מערכת שטורעם
המבצע המיוחד, בו ניתן לרכוש במחיר מסובסד את הסט המלא של שישים ספרי 'תורת מנחם – התוועדויות', חוזר בפעם השלישית, למשך עשרה ימים בלבד.

במהלך השנה האחרונה, נקנו בידי אנ"ש והשלוחים והתמימים ברחבי תבל – 5500 סטים! של תורת מנחם, ומשלוחים יצאו למדינות רבות. אולם לאור הצטברות בקשות חוזרות ונשנות מצד כאלו שלא הספיקו וכיו"ב, נעתרו בהנהלת מוסד ההוצאה לאור של תורת הרבי 'ועד הנחות בלה"ק', לאפשר במלאות שנה למבצע הראשון, עוד עשרה ימים בהם ניתן יהיה לרכוש את הסט המיוחד במחיר המוזל של 440 דולר בלבד.

המבצע יתחיל מחר, יום שלישי ב' אייר – יום הולדת כ"ק אדמו"ר מהר"ש נ"ע בעל הפתגם הידוע של 'לכתחילה אריבער', ויסתיים ביום ראשון י"ד אייר, פסח שני, 'ניטא קיין פארפאלן'.

כל אלו שמזמינים את הספרים בתאריכים אלו, יוכלו לקבל את הספרים במוקדי החלוקה בקראון הייטס ובכפר חב"ד, החל מר"ח סיון ועד ערב חג השבועות.

בדף הרכישה ניתן לציין גם בקשה למשלוח עד לדלת הבית בתוספת מחיר המשלוח, ברחבי ארץ הקודש וברחבי ארצות הברית בלבד.

להזמנה - לחצו כאן עוד היום www.lahak.org/shishim
ב' באייר תשע"ח