ב"ה יום שלישי, ג' טבת תשע"ט | 11.12.18
צילום: נתאי אבל
כפר חב"ד: 'ראלי' חגיגי לרגל חג הפסח

ילדי כפר חב"ד התכנסו כמידי שנה ל'ראלי' מיוחד באולם 'בית זלאטה' בכפר חב"ד ב' בהשתתפות מד"א כפר חב"ד הרב מאיר אשכנזי ● במהלך הכנס צפו הילדים בהצגה מרתקת של ר' מיכאל וייגל ● לדיווח מלא וגלריית תמונות >>>
מערכת שטורעם

ילדי כפר חב"ד התכנסו כמידי שנה ל'ראלי' מיוחד באולם 'בית זלאטה' בכפר חב"ד ב', בהתאם להוראת הרבי לכנס את הילדים לקיים כנס שכולו תורה, תפילה וצדקה ב'חול המועד'.

תחילה פתח את הכנס המנחה הרב קרסיק שהזמין את המשפיע הרב מ"מ אלפרוביץ' לומר עם הילדים את פרקו של הרבי וסיפר סיפור מסירות נפש על אכילת מצה.

בהמשך נשא דברים מד"א כפר חב"ד הרב מאיר אשכנזי על חשיבות ההקפדה במנהגי החג לילדים וסיפר על אביו של הרבי רבי לוי"צ שניאורסאהן ע"ה שהקפיד על הלכות מצה ברוסיה.

לאחר מכן צפו הילדים במראות קודש בעריכה מיוחדת מהרבי שבו הוא מחזק את הילדים בראלי מיוחד בפסח ובוידאו אנימציה מרתק על משמעות הפסוק 'ואהבת לרעך כמוך'.

בשלב זה נפתחה ההצגה המרתקת ועוצרת הנשימה בפירוטכניקה וברמה ביצועית גבוהה ביותר של ר' מיכאל וייגל ששמה 'הנסיך המפונק' ותוכנה היא התמודדות ושליטה עם דחפים ויצרים בילדות ומשמעות הערכה ותודה להורים ובורא עולם על כל רגע ורגע.

בתום הכנס נערכה הגרלת פרסים יקרי ערך מתנת חנות ויליג' כפר חב"ד.

תודות נמסרו לחבר ועד כפ"ח ר' שניאור מיכאלשוילי שעמל ללא לאות על ארגון המופע וכנס ה'ראלי' וההצגות בשיתוף ועד כפר חב"ד ובחסות מחלקת תרבות גברת רונית עמאר של מועצת שדות דן.

כ' בניסן תשע"ח