ב"ה יום שני, י"ח אדר ב' תשע"ט | 25.03.19
רק לאירועים משמחים. למעלה: ר' חיים גלבשטיין (מימין) בירושלים, למטה: ה'בימבולנס' של כפר חב"ד
רק לאירועים משמחים. למעלה: ר' חיים גלבשטיין (מימין) בירושלים, למטה: ה'בימבולנס' של כפר חב"ד
מד"א העניק את ה'בימבולנס' החדש לכפר חב"ד

שני חסידי חב"ד, מתנדבי הצלה של מד"א בכפר חב"ד ובירושלים, קיבלו את ה'בימבולנס' החדש לצורך תגבור הכוננות וקיצור זמני התגובה להצלת חיים ● הציוד הרפואי המתקדם הקיים ברכב כולל: ציוד החייאה, מכשיר דפיברילטור להחייאה, ציוד חבישה וציוד רפואי נוסף ● צפו >>>
מערכת שטורעם
כתגבור הכוננות וקיצור זמני התגובה של מד"א בכלל ובחג הפסח בפרט רכבי הבימבולנס החדשים של מד"א הוצבו במקומות רבים ברחבי הארץ ומאויישים ע"י חובשים ופאראמדיקים מתנדבים שיוצאים להציל חיים בעזרת הרכב החשמלי המיוחד של מד"א 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע.

הציוד הרפואי המתקדם הקיים ברכבי הבימבולנס של מד"א כולל ציוד החייאה, מכשיר דפיברילטור שמטרתו לתת מכות חשמל בהחייאה, מזרק אפיפן לטיפול בהתקפי אלרגיה מסכני חיים, ציוד חבישה וציוד רפואי נוסף.

ייעודו של הרכב החשמלי הבימבולנס, הוא לקצר את זמן ההגעה שקיים לאמבולנס ולניידת לטיפול נמרץ ולהעניק טיפול רפואי מהיר ומקצועי ללא עיכובים של דרכים עמוסות או פקקים וזהו חיזוק נוסף ומשופר למערך התגובה המידית של מד"א המפעיל כ- 600 האופנועים, אופניים חשמליים ואלפי כונני תגובה מיידית ונאמני החיים הפזורים ברחבי הארץ, הכל כדי לקצר את זמני ההגעה למטופל.

על הראשונים שזכו לקבל את ה'בימבולנס' החדש נמנים שני חסידי חב"ד, מתנדבים ותיקים במערך ההצלה של מד"א - ר' חיים גלבשטיין מירושלים ור' איציק לוי מכפר חב"ד.
י"ט בניסן תשע"ח