ב"ה יום שלישי, ג' סיון תשפ" | 26.05.20
חלק מהתמימים הנבחנים לקראת יציאתם למרכז שליחות
חלק מהתמימים הנבחנים לקראת יציאתם למרכז שליחות
מרכז שליחות: 650 בחורים ייערכו סדרים ב-300 מוקדים ברחבי העולם

יותר מ-650 בחורים יישלחו השנה ע"י מרכז שליחות ל-300 מקומות שונים ברחבי העולם לערוך בהם סדרים ציבוריים ● בימים אלו עמלים ב'מרכז שליחות' סביב השעון על-מנת לתאם את הלוגיסטיקה הכרוכה בפרויקט ● הבחורים עברו בחודש האחרון מבחן קבלה לקראת יציאתם לשליחות ● לדיווח המלא וגלריית תמונות >>>
מערכת שטורעם
מאות בחורים מילאו בסוף החודש את אולם האירועים של מוזיאון הילדים בשכונת קראון הייטס למבחן קבלה שנערך ע"י משרדי 'מרכז שליחות', לקראת צאתם לשליחות בחג הפסח הקרב ובא. למרות כמות האנשים הגדולה הרעש היחידי שהיה ניתן לשמוע היה של הפיכת דפי הבחינה וקול העטים בזמן הכתיבה.

יותר מ-650 בחורים יישלחו השנה ע"י מרכז שליחות ל-300 מקומות שונים ברחבי העולם בכדי לערוך סדרים ציבוריים, כאשר בימים אלו עובד צוות 'מרכז שליחות' סביב השעון בכדי לתאם את הלוגיסטיקה הכרוכה במיזם גדול שכזה.

מבחן הקבלה היה למעשה השלב האחרון במציאת הבחורים המתאימים, כאשר ע"פ תוצאותיו נבחרו אותם 650 תמימים שישלחו לנהל את הסדרים. המבחן שכלל שאלות פרקטיות ומעשיות הקשורות לניהול נכון של סדר מבחינה הלכתית וגם מעשית, נתן למעשה את האפשרות לוועד לבחור על פי תשובות המשתתפים את הבחורים שמתאימים למשימה שכזו.

בסיום מילוי דף השאלות, עברו הבחורים לפני הרב משה קוטלרסקי, סיו"ר המרכז לענייני חינוך ומנהל 'מרכז שליחות' שעבר על דפי הבוחן של כל משתתף תוך שהוא שואל ומתעניין בכדי לתהות על קנקנו של כל משתתף.

"מרגש לראות את הכמות והאיכות של הבחורים שמעוניינים לצאת לשליחות בפסח", אומר הרב קוטלרסקי. "הבחורים הללו חדורים במוטיבציה ויידע לנהל את הסדרים בצורה הטובה ביותר. וזה מדהים ש-75 שנה לאחר שנוסד 'מרכז שליחות' אנחנו זוכים להמשיך את המסורת הזו שעשתה ועושה המון בקרב עשרות אלפי יהודים ברחבי העולם".
ו' בניסן תשע"ח