ב"ה יום ראשון, ח' טבת תשע"ט | 16.12.18
רגע לפני. החתן, הוריו, הסבים ומד"א כפר חב"ד
רגע לפני. החתן, הוריו, הסבים ומד"א כפר חב"ד צילום: שטורעם.נט
שמחה לא צריכה להסתיים בבית רפואה / הרב אלי וולף

הרב אלי וולף שחגג אמש בר מצווה לבנו נאלץ לפנותו באמצע השמחה לבית רפואה לאחר שחבריו של החתן הצעיר עשו פירמידה והעלו אותו לראשה ומשם נפל ושבר את ידו ● בטור אישי מרגש הוא קורא להורים ולמורים להתעשת: "אני מקווה שקולות הייסורים שהבן שלי עובר, יהיו "אקורד הסיום" של המשחקים המסוכנים האלו. אל תתנו לזה יד. תעצרו את זה לפני שזה עלול להתרחש" ● לטור המלא >>>
הרב אלי וולף
השעה כעת 2:00 אחרי חצות לילה. ולא נראה שנסיים כאן בקרוב. סיימנו טיפול אורטופדי אחד, אנחנו לקראת צילומים מחדש, מה שנשאר מהלילה שהפך ליום עוד לפנינו.

הערב חגגנו את חגיגת הבר מצוה של בננו, ובשלב מסויים של הריקודים, החברים קיימו את "מנהג ישראל" לעשות פירמידה אנושית, שחתן הבר-מצוה ניצב על ראש הגבעה.

אני הייתי עם האורחים, וברגע אחד החגיגה הושבתה. חתן הבר מצוה נפל, הארוע התקפל, ובמקום להמשיך ולשמוח עם החתן, עם המשפחה ועם האורחים, אנחנו מבלים עם צוותי רפואה, אחיות, אורטופדים, טשטוש, גבס, צילומים וכל מה שמסתעף מזה.

לא ככה צריכה להסתיים חגיגת בר מצוה.

הורים, מנגנים, בעלי אולמות, זמרים, תזמורת - אל תתנו לזה להתרחש. תעצרו את הפעלולים האלו לפני שהם מתחילים. אל תתנו לזה יד. פשוט תעצרו את השירה. אל תתנו לארוע להמשיך.

סכנה. עצור!

אני מקווה שקולות הייסורים שהבן שלי עובר, יהיו "אקורד הסיום" של המשחקים המסוכנים האלו. אל תתנו לזה יד. תעצרו את זה לפני שזה עלול להתרחש.
י"ח באדר תשע"ח