ב"ה יום ראשון, ח' טבת תשע"ט | 16.12.18
מעמד הכנסת ספרי התורה בטיימס סקוור
מעמד הכנסת ספרי התורה בטיימס סקוור צילום: איציק רויטמן, שטורעם.נט
צפו: מעמד סיום ספר תורה היסטורי ב'טיימס-סקוור'

ארגון רשת חב"ד לנוער - CTeen עשה אתמול היסטוריה, כאשר במעמד ההבדלה המסורתי של השבתון השנתי של הארגון בטיימס סקוור, נערך מעמד סיום ספר תורה לזכרם של 17 נרצחי פיגוע הירי בבית הספר בפארקלנד שבפלורידה ● לדיווח המלא וגלריית תמונות >>>
מערכת שטורעם
ארגון רשת חב"ד לנוער - CTeen עשה אתמול היסטוריה, כאשר במעמד ההבדלה המסורתי של השבתון השנתי של הארגון בטיימס סקוור, נערך מעמד סיום ספר תורה לזכרם של 17 נרצחי פיגוע הירי בבית הספר בפארקלנד שבפלורידה.

על טקס ההבדלה ניצח הזמר יוני Z, כשבמהלך האירוע עלו על הבמה הזמרים ניסים בלאק וגד אלבז שהרקידו את הקהל למשך דקות ארוכות. בטקס סיום כתיבת האותיות, כובדו מספר שלוחים חדשים של CTEEN בכתיבת האותיות, כמו כן מספר תורמים וקבוצה של ניצולים מפיגוע היירי בבית הספר בפלורידה.

"האווירה הייתה מדהימה ומחשמלת", מספרת שרה סאללס, מקופר סיטי פלורידה. "החיים שלנו כמעט השתנו לנצח בגלל אותו פיגוע הירי, אבל העובדה שאנחנו חלק ממשפחת CTeen גרמה לנו בזמנים קשים אלו להרגיש את ההבדל".

"האירוע הלילה היה אירוע של קידוש שם שמיים ושם ליובאוויטש", אומר הרב משה קוטלרסקי, נשיא ארגון CTeen. "הלילה הארגון עשה פניית דרך היסטורית וכך הוא גם ימשיך לגדול ולהתפתח בכדי להגיע לכמה שיותר בני נוער יהודים בכל מקום שהם.
י' באדר תשע"ח