ב"ה יום ראשון, ח' טבת תשע"ט | 16.12.18
תיעוד: משתתפי השבתון כבשו את ניו יורק

מאות ממשתתפי השבתון של רשת חב"ד לנוער – CTeen כבשו ביום שישי את העיר ניו יורק, כאשר סיירו באטרקציות המרכזיות של העיר ● את השבת העבירו משתתפי השבתון בשכונת קראון הייטס וזכו לחוויה חסידית באירוח של חמישה כוכבים, בהשתתפות הראפר החסידי ניסים בלאק ● לכתבה המלאה וגלריית תמונות >>>
מערכת שטורעם
מאות ממשתתפי השבתון של רשת חב"ד לנוער – CTeen כבשו ביום שישי את העיר ניו יורק, כאשר סיירו באטרקציות המרכזיות של העיר. "זה הרגיש כאילו השתלטנו על העיר", סיפרה קלייר סגל, מנהיגת סניף CTeen במחוז באקס בפינסלובניה. "בכל מקום בעיר שהיינו פגשנו עוד קבוצות של CTeen".

את השבת העבירו משתתפי השבתון בשכונת קראון הייטס וזכו לחוויה חסידית באירוח של חמישה כוכבים. עבור הבנות התקיימה תוכנית קבלת שבת עם המפורסמת לשעבר לירון גברי, כאשר הבנים טעמו את חיי הישיבה, זאת עם לימוד בחברותות ותפילת ערב שבת ב-770. מאוחר יותר הראפר החסידי ניסים בלאק, סיפר את סיפורו האישי בפני שתי הקבוצות.

"העברת התוכנית של ערב שבת עבור הבנים ל-770 היה הישג גדול שאנחנו גאים בו מאוד", אומר הרב דוד ווינבאום, שליח CTeen למחוז ווסט סופולק, ניו יורק. "המטרה שלנו היא לתת טעם של יידישקייט עבור המשתתפים, ואין מקום טוב יותר לעשות את זה מאשר 770".

צפו בגלריית תמונות:
י' באדר תשע"ח