ב"ה יום רביעי, ט"ו אדר א' תשע"ט | 20.02.19
השליח הרב שטיינברג ומשפחתו על רקע בית הכנסת היהודי בעיר וברית שקיים באחרונה
השליח הרב שטיינברג ומשפחתו על רקע בית הכנסת היהודי בעיר וברית שקיים באחרונה צילום: שטורעם.נט
שלוחים חדשים לעיר איינדהובן בהולנד: משפחת שטיינברג

לאחר ההכרזה אמש ב'באנקעט' כינוס השלוחות על יציאת משפחת פלדמן לבירת איסלנד - הבירה האירופית היחידה שלא היו בה שלוחים עד כה, אנו מבשרים כעת על עיר חדשה נוספת באירופה: משפחת שטיינברג יצאו באחרונה לעיר איינדהובן שבהולנד ● לכתבה המלאה >>>
כתב שטורעם באירופה
לאחר ההכרזה אמש ב'באנקעט' כינוס השלוחות על יציאת משפחת פלדמן לבירת איסלנד - הבירה האירופית היחידה שלא היו בה שלוחים עד כה, אנו מבשרים כעת על משפחת שלוחים נוספת באירופה - משפחת שטיינברג שיצאו באחרונה לעיר איינדהובן בהולנד.

הרב שמחה שטיינברג ישמש כרב הקהילה היהודית בעיר וביחד עם רעייתו רינה-איידל ושלוש בנותיהם ידאגו לכל צורכי היהודים והתיירים בעיר, שזכתה לכינוי "עיר החשמל" של הולנד. העיר ממוקמת במחוז צפון בראבנט. בעיר ישנן חברות הייטק רבות ובראשם חברת 'פיליפס' העולמית, אשר מושכות זוגות ישראלים רבים לעבוד בעיר, ובמקום ישנה קהילה יהודית מתפתחת ופונה לקהלים חדשים.

בשיחה ל'שטורעם' סיפר הרב שטיינברג, כי "שליחות זו יצאה לפועל בסיועו של השליח הראשי והרב הראשי להולנד הרב בנימין יאקאבס וכאן המקום לומר לו תודה על כל הסיוע שמעניק לנו בתחילת הדרך בעיר".

יצוין, כי הרב שמחה שטיינברג ומשפחתו נמנו ב-3 השנים האחרונות על שלוחי הרבי בקייב בירת אוקראינה עד שהגיעה אליהם ההצעה מהרב יאקאבס לצאת לשליחות בעיר החדשה ולפתוח נקודה יהודית חדשה על מפת השליחות של הרבי במדינת הולנד.
כ"ז בשבט תשע"ח