ב"ה יום רביעי, ט"ו אדר א' תשע"ט | 20.02.19
כיצד ייראה העתיד של 'אוהלי תורה'?

מוסד החינוך החב"די הוותיק והגדול 'אוהלי תורה' בשכונת קראון-הייטס יוצא בעוד יממה לקמפיין ענק לגיוס מיליוני דולרים לרכישת הבניין הצמוד למוסדות הקיימים, הכולל 20 אלף מ"ר שיאפשר למוסד להתמודד עם כמויות התלמידים המתווספים בכל שנה ● לכל הפרטים ולצפייה בסרטון שהופק >>>
מערכת שטורעם
בהליכה במסדרונות הקמפוס של 'אוהלי תורה' בשכונת קראון-הייטס בברוקלין, ניתן לחוש את האווירה התוססת, את החיות והחינוך החי הפועם בו. כל כיתה גדושה בפוטנציאל ובלמידה, וכל פינה שופעת אפשרויות ואנרגיה.

אוהלי תורה, מוסד הדגל של חב"ד ליובאוויטש בשכונת המלך, חייב להתרחב כדי להיענות לביקוש הכמותי והאיכותי מכל העולם.  ברוך השם, הקהילה גדלה וממשיכה לגדול ברגעים אלו. וחייבים אנו לגדול בהתאם.

באוהלי תורה חושבים בגדול ומתרחבים. מגדילים את המרחב הפיזי שלנו כדי שנוכל להעצים את ההשפעה הרוחנית והחינוכית שלנו כמתבקש מאיתנו.

אנחנו צריכים את ה"ברייטקיט", השותפות והרצון שלך לתת לתלמידים שלנו את המיטב. ולעזור לנו לפתוח דלת לעתיד בהיר ומלא אושר. מבלי עזרתך אנו דורכים במקום, אך ביחד איתך עוד נגיע רחוק. עזרתך חשובה לנו כדי להוביל את המוסד לעתיד משגשג.

נדיבות ליבכם וידכם תאפשר לנו:
● לרכוש את הבניין הסמוך אלינו, 639 איסטרן פארקווי, 20,000 מטר רבוע של שטח חיוני להתפתחות של אוהלי תורה, ומה שמביא אותנו לעתיד מזהיר.
● בניית 14 כיתות, מודרניות וחדישות למילוי החסרים הצפויים:
○ 2 כיתות לקבלת תלמידים חדשים.
○ 3 כיתות עבור תלמידים שלומדים בחדרים דחוסים, וכיתות מאולתרות.
○ 9 כיתות לתלמידים הנמצאים ולומדים במרתף הבניין הקיים שיעלו לאוויר הצח.
● פיתוח אזורים פתוחים לצורכי הפנאי לבריאות הגוף והנפש.
●רחבות פיזית (גשמית) שתאפשר ותעודד רחבות שכלית (רוחנית).

ב -13 בפברואר, כ"ז שבט, אנו משיקים את קמפיין "לחשוב ברייט" אירוע ההתרמה המרכזי, כדי לגייס את מילוני הדולרים הדרושים לנו כדי להגשים את כל הנ"ל. ובעז"ה ההתייחסות לצרכים המידיים הללו תקדם אותנו לעתיד המזהיר.

הרבי קרא והחדיר בכל אחד מאיתנו את תכונת ה"ברייטקיט", לחשוב בגדול לשינוי העולם. אנחנו צריכים כעת את ה"ברייטקיט" שלך כדי לצמוח ולהתרחב.

בעזרתך ועל-ידך העתיד של אוהלי תורה נראה מבטיח, גדול ובהיר.

פרטים יבואו כאן ב'שטורעם'.

כ"ז בשבט תשע"ח