ב"ה יום רביעי, ט"ו אדר א' תשע"ט | 20.02.19
קמפיין בעיתונות הארצית: דברי הרבי לאישה היהודיה לרגל כ"ב שבט

לרגל שלושים שנה להסתלקות הרבנית הצדקנית מרת חיה מושקא נ"ע ובעיצומו של כינוס השלוחות העולמי, צעירי אגודת חב"ד בארץ הקודש יצאו בקמפיין לנשים בעיתונות הארצית והמקומית בישראל ● בקמפיין: דברי הרבי זי"ע על מעלת הנשים, הזמנה לבקר בבתי חב"ד ברחבי הארץ ופירוט הפעילות הנשית הנערכת על ידי השליחות ● לסיפור המלא >>>
מערכת שטורעם
לרגל שלושים שנה להסתלקות הרבנית הצדקנית מרת חיה מושקא נ"ע ובעיצומו של כינוס השלוחות העולמי, צעירי אגודת חב"ד בארץ הקודש יצא בקמפיין ייחודי לנשים בעיתונות הארצית והמקומית בישראל, ובראשם ב'ידיעות אחרונות'.

המודעות, ביוזמת אגף הדוברות של צעירי חב"ד, מביאות את דברי הרבי זי"ע נשיא דורנו על חשיבותה של האישה שזכתה לתפקידים מיוחדים. "דווקא הנשים זכו לשליחות העליונה ביותר והקדושה ביותר שיכולה להיות מאת התורה", צוטט במודעות מתוך שיחת קודש לנשות ישראל.

המודעה גם מזמינה את הנשים להיכנס לאחד מתוך מאות בתי חב"ד הפזורים בכל רחבי הארץ, "ללמוד, לעשות, להאיר, לחוות ביחד, להריח ולטעום. למלא את הרוח ואת הגוף".

לצד ההזמנה, פורטו הפעילויות הייעודיות לנשים: החל מקבלת ערכות הדלקת נרות ועד שיעורי תורה ופעילות העשרה יהודית.

המודעה, המוקדשת לעילוי נשמת הרבנית הצדקנית, נחתמה בסלוגן: "שליחות חב"ד - עם כל הלב לכל אחת!".

"קמפיין זה", אומר מנהל אגף הדוברות הרב מוני אנדר, "נעשה על ידי צעירי חב"ד במיוחד לרגל ה'ימים הנשיים' בלוח השנה החב"די. המודעה פונה במיוחד למקורבות ומעלה על נס את השליחות הנשית ושלל הפעולות שהן מציעות בבתי חב"ד בדגש דווקא לנשים".

כ"ו בשבט תשע"ח