ב"ה ערב ש"ק, י"ז אדר א' תשע"ט | 22.02.19
חלק מהמוצרים שקיבלו הכשרות
חלק מהמוצרים שקיבלו הכשרות צילום: לוי נזארוב
ט"ו בשבט הגיע: מפעלי פירות מיובשים ברוסיה קיבלו הכשר מהדרין

צוות משגיחי כשרות הכשיר את המפעלים המיצרים מגוון גדול של עשרות מיני פירות והעניק את הכשרו המהודר של רבה הראשי של רוסיה השליח הרב בערל לאזאר ● המוצרים מופצים בכל רשתות המזון הגדולות ברוסיה ● לכתבה המלאה וגלריית תמונות >>>
מערכת שטורעם
לקראת חמשה-עשר בשבט, ראש השנה לאילנות, בו נוהג עם ישראל בכל התפוצות לאכול פירות שונים, ובפרט פירות שבהם נשתבחה ארץ ישראל, קיבלו שני מפעלים גדולים לפירות מיובשים וחטיפים מפירות מיובשים, את ההכשר המהדרין של הרבנות הראשית לרוסיה, תחת נשיאותו של רבה הראשי של רוסיה, השליח הרב בערל לאזאר.

בראש צוות המכשירים עומד רב הכשרות הרב יוסף יצחק מרזל, שידיו רב לו במאות מפעלי מזון ומרכיביהם השונים והרבים, ויחד עם צוות משגיחים מקצועי הכשירו את המפעלים. כעת, מפוקח הייצור במקומות אלו תחת פיקוח מיוחד של משגיחים יראי שמים ומקצועיים, כאשר חותמת ההכשר המהודרת מתנוססת בגאון על כל האריזות.

יו"ר מערכת הכשרות הרב יוסף וורזוב מוסר, כי מוצרי מפעלים אלו, מבוקשים עקב הוותק הרב ושמם הטוב, והם מופצים בכל רשתות המזון הגדולות ברוסיה. "הם מצטרפים אל מאות מצרכי מזון העומדים תחת הכשרות המהודרת וניתנים להשגה בחנויות מזון רבות ברוסיה, ובמיוחד בחנויות מזון הכשרות הרבות שפועלות בהצלחה רבה במוסקבה בירת רוסיה".


י"ב בשבט תשע"ח