ב"ה ערב ש"ק, י"ז אדר א' תשע"ט | 22.02.19
בדרך לרבי עוצרים במוסקבה
בדרך לרבי עוצרים במוסקבה צילום: חיים טויטו, שטורעם.נט
בדרך לרבי עוצרים במוסקבה: המסע של ישיבת ביתר-עילית

אחרי מעמד מפואר של 'צאתכם לשלום' בהשתתפות רבנים, משפיעים, שלוחים, נכבדי העיר ותלמידי הישיבה, והוריהם שבאו מכל רחבי הארץ, המריאו התמימים לרבי, למסע ההיסטורי של תלמידי התמימים מישיבת 'תומכי תמימים' בעיר ביתר עילית ● בדרך לרבי, התמימים נחתו לעצירת ביניים במוסקבה בירת רוסיה, שם התקבלו בלבביות על ידי השלוחים ובראשם רבה של רוסיה השליח הרב בערל לאזאר וצוות המוסדות ● אתר חב"ד-שטורעם מלווה את המסע המיוחד ומגיש גלריית תמונות של הצלם חיים טויטו ● לדיווח המלא וגלריית תמונות >>>
מערכת שטורעם
אחרי מעמד מפואר של 'צאתכם לשלום' שנערך ברוב פאר והדר בתחילת השבוע בהשתתפות רבנים, משפיעים, שלוחים, נכבדי העיר ותלמידי הישיבה, והוריהם שבאו מכל רחבי הארץ, המריאו התמימים לרבי, למסע ההיסטורי של תלמידי התמימים מישיבת 'תומכי תמימים' בעיר ביתר עילית.

המסע יצא לדרך לקראת היום הבהיר יו"ד שבט, בתום מבצע תורה מרשים שנערך בישיבה על ידי התמימים השלוחים בהצלחה רבה. כבר לפני חודשיים, נפתח מבצע הכנה לקראת "שנת החיי"ם" ליו"ד שבט, כשהתמימים שוקדים בלימוד, נגלה וחסידות, כשדגש מיוחד במבצע הושם על שקלא וטריא.

בדרך לרבי, התמימים נחתו לעצירת ביניים במוסקבה בירת רוסיה, שם התקבלו בלבביות על ידי השלוחים וצוות המוסדות.

במוסקבה, התמימים התפללו, למדו, התוועדו ונחשפו במעט לאימפריה החב"דית הצומחת ומשגשגת, בראשות השליח הראשי הרב בערל לאזאר.

מבירת רוסיה נסעו התמימים לשדה התעופה, היישר לחצרות קודשנו, שם ישהו כשבוע ימים, יחד עם רבני הישיבה. התמימים ילמדו ב-770 ובאהל הקדוש, יבקרו באתרים חסידיים בקראון הייטס וינצלו כל דקה במסע ההיסטורי שעל פרטיו עמלו רבות התמימים השלוחים.

צלם המסע, חיים טויטו, מגיש גלריית תמונות מרהיבה מיוחדת לאתר חב"ד-שטורעם:

י' בשבט תשע"ח