ב"ה ערב ש"ק, י"ז אדר א' תשע"ט | 22.02.19
יום ההתרמה בעיצומו: מקיימים הוראת הרבי ותורמים ל'רשת'

יום ההתרמה השנתי ל'רשת אהלי יוסף יצחק ליובאוויטש' – מוסדות החינוך של חב"ד בארץ הקודש, הקרויה על שמו של בעל ההילולא, נערך בשעות אלו ● במנהגי ההילולא שביקש הרבי לפרסם מידי שנה לקראת יו"ד שבט, נכתב בין היתר: "בבוקר קודם התפילה ירים כל אחד תרומה להעניינים השייכים לנשיאנו, הוא כ"ק מו"ח אדמו"ר הכ"מ, בעד עצמו ובעד כל אחד מבני ביתו שיחיו, וכן קודם תפילת מנחה" ● לתורמים שורת מסלולי תרומה, במסגרתם ייערכו הגרלות ענק. המשתתפים במסלול הזהב ייכנסו להגרלה על דולר נדיר שנתן הרבי למסייעים לרשת ואשר נשמר עד היום ● תורמים, מתברכים וזוכים!
מערכת שטורעם

יום ההתרמה השנתי ל'רשת אהלי יוסף יצחק ליובאוויטש' – מוסדות החינוך של חב"ד בארץ הקודש, הקרויה על שמו של בעל ההילולא, נערך בשעות אלו.

■ תרומה ל'רשת' בקליק: לחצו כאן!

קמפיין "יום הרשת" נערך השנה תחת הסלוגן "חגיגה של חינוך – 67 שנים", והוא מתקיים בהמשך לקריאת הרבי לחזק את המוסדות הקרויים על שמו של בעל ההילולא.

כידוע, באחד ממנהגי ההילולא שביקש הרבי לפרסם מידי שנה לקראת יו"ד שבט, נכתב בין היתר: "בבוקר קודם התפילה ירים כל אחד תרומה להעניינים השייכים לנשיאנו, הוא כ"ק מו"ח אדמו"ר הכ"מ, בעד עצמו ובעד כל אחד מבני ביתו שיחיו, וכן קודם תפילת מנחה".

תחת 'רשת אהלי יוסף ליובאוויטש' מתחנכים רבבות תלמידי ישראל, מכל גווני הקשת, כבר 67 שנים ברציפות. לאורך השנים ליווה הרבי את ענייני הרשת, תוך הוראות והדרכות פרטניות.

שותף. בתרומת 67 שקלים תכנסו להגרלה על עשרות ספרי קריאה חינוכיים לילדים.

שותף נחושת. בתרומת 180 שקלים תכנסו להגרלה על כרטיס טיסה לרבי, לצד הגרלה על עשרות ספרי קריאה חינוכיים לילדים.

שותף כסף. בתרומת 360 שקלים תכנסו להגרלה על זוג כרטיסי טיסה לרבי, לצד הגרלה על עשרות ספרי קריאה חינוכיים לילדים.

שותף זהב. בתרומה על סך 770 שקלים, תכנסו להגרלה על דולר מיוחד של הרבי שהוענק עבור המסייעים ל'רשת', לצד הגרלה על 2 כרטיסי טיסה לרבי והגרלה על עשרות ספרי קריאה חינוכיים לילדים.

■ תרומה ל'רשת' בקליק: לחצו כאן!

 

י' בשבט תשע"ח