ב"ה מוצאי ש"ק, י"ג שבט תשע"ט | 19.01.19
מפיצים את אור היהדות בסבר פנים יפות. השלוחים בתל אביב, השנה
מפיצים את אור היהדות בסבר פנים יפות. השלוחים בתל אביב, השנה צילום: שטורעם.נט
'באד טיים': מגזין 'טיים אאוט' תל-אביב מנסה לפגוע בחב"ד במסווה של 'מידע' לקוראים

מגזין 'טיים אאוט תל אביב' הגיש לקוראיו מדריך על 50 שכונות העיר, שהיה נראה תחילה כאינפורמטיבי ותמים, אך כשהגענו לסיקור שכונת נווה שרת גילינו, כי בין השורות מנצל המקומון את ההזדמנות על-מנת לפגוע בעבודת הקודש של שלוחי הרבי בשכונה ● השליח הראשי בתל-אביב הרב יוסף גרליצקי ל'שטורעם': "צר לי ש'טיים אאוט' אפשר לכתב להביע בערמה את דעתו האישית, בעוד המצב בשטח הינו אחר לגמרי והשלוחים זוכים לאהדה והצלחה גדולה" ● לסיפור המלא >>>
כתב שטורעם
חוצפה של מקומון: מגזין 'טיים אאוט תל אביב' הגיש לקוראיו מדריך שכונות העיר, שנראה לכאורה אינפורמטיבי ותמים, אך כשהגענו לסיקור שכונת נווה שרת גילינו, כי בין השורות מנצל המקומון את ההזדמנות על-מנת לפגוע בעבודת הקודש של שלוחי הרבי בשכונה.

וכך, לצד המידע על התנופה שעוברת השכונה והפרויקטים החדשים המחליפים את הבניינים הישנים, מציין העיתון את המשפט הבא, שניחוח של אנטישמיות נוטפת ממנו: "הפעילות הנרחבת של חב"ד בשכונה עדיין עלולה להרתיע אתכם לגדל שם את הילדים".

כשפנינו אל השליח הראשי לתל אביב ורב מרכז העיר הרב יוסף גרליצקי והצגנו בפניו את הדברים, הוא הופתע לשמוע את המשפט הצורם והפוגעני.

בשיחה ל'שטורעם' אמר הרב גרליצקי: "לא יכול להיות מקום יותר מתאים וטוב לגדל ולחנך ילדים, אלא במקום שיש בו בית חב"ד ושלוחים של הרבי שמחדירים יהדות ואהבת ישראל, כיבוד הורים, ומחנכים את הילדים ללכת בדרך הטוב והישר, בהתאם לתורתנו הקדושה, שניתנה בהר סיני לכל יהודי באשר הוא, והיא תורת חיים שמראה לכל יהודי איך להתנהג בכל יום".

הרב גרליצקי הוסיף, כי "ב"ה, היום בתל אביב כולה ישנם 52 בתי חב"ד ויותר מ-70 משפחות שלוחים הפועלים ב-50 שכונות העיר ומפיצים את אור היהדות והחסידות בדרכו של הרבי, שהיא בדרכי נועם ובדרכי שלום. עובדה היא, שאלפי נערים מתכוננים לקראת בר המצווה שלהם דווקא בבתי חב"ד הפזורים ברחבי העיר, שמקבל אותם ואת הוריהם בסבר פנים יפות".

"צר לי ש'טיים אאוט' אפשר לכתב שלו להביע בערמה את דעתו האישית, בעוד המצב בשטח הינו אחר לגמרי והשלוחים זוכים לאהדה והצלחה גדולה", אומר הרב גרליצקי.

פנינו ל'טיים אאוט תל אביב' לקבלת תגובה וכשנקבלה נפרסמה.
כ"ו בטבת תשע"ח