ב"ה מוצאי ש"ק, ז' טבת תשע"ט | 15.12.18
צילום: חב"ד פולין
נשיא פולין קיבל מהשליח חנוכיה עם תחריט ירושלים

במהלך הדלקת נרות חנוכה המסורתית שהתקיימה הערב (חמישי) במעונו של נשיא פולין בוורשה, קיבלו הנשיא אנדריי דודה ורעייתו אגטה חנוכייה אישית עם תחרית של ירושלים מאת השליח הראשי לפולין הרב שלום בער סטמבלר ● בהצגת החנוכיה בפני הנשיא ציין הרב סטמבלר את החשיבות של ירושלים לעם היהודי תוך שהוא מורה על התחרית שמופיע על החנוכייה. הנשיא מצידו הודה לרב מקרב לב, ברכו לכבוד החנוכה ואמר לו כי "חשוב לי שאתה ומשפחתך תרגישו תמיד בנוח בפולין" ● לתמונות>>>
כתב שטורעם באירופה
במהלך הדלקת נרות חנוכה המסורתית שהתקיימה הערב (חמישי) במעונו של נשיא פולין בוורשה, קיבלו הנשיא אנדריי דודה ורעייתו אגטה חנוכייה אישית עם תחרית של ירושלים מאת שליח חב"?ד הראשי לפולין הרב שלום בער סטמבלר.

בהצגת החנוכיה בפני הנשיא ציין הרב סטמבלר את החשיבות של ירושלים לעם היהודי תוך שהוא מורה על התחרית שמופיע על החנוכייה. הנשיא מצידו הודה לרב מקרב לב, ברכו לכבוד החנוכה ואמר לו כי "חשוב לי שאתה ומשפחתך תרגישו תמיד בנוח בפולין".

בנאומו במהלך ההדלקה דיבר הנשיא על מסר המכבים של ניצחון הרוח על פני הכח והחומר ועל העובדה שהמכבים מהווים עד היום סמל והשראה לאנשים רבים ברחבי העולם. באירוע השתתפו גם הרב מיכאל שודריך, הרב הראשי לפולין, מר שבח וייס, לשעבר יו"ר הכנסת ויו"ר יד ושם, שגרירת ישראל בפולין אנה אזרי, לצד ניצולי שואה וחברים בקהילה היהודית.
כ"ו בכסלו תשע"ח