ב"ה ערב ש"ק, י" חשוון תשע"ט | 19.10.18
צילום: שניאור שיף
לאחר שבת עמוסת חוויות ורווית רגעי הוד

לאחר שבת עמוסת חוויות ורווית רגעי הוד - למן תפלת ליל שבת משותפת של אלפי השלוחים הצעירים ועד לסדר הניגונים המסורתי שנערך בזאל הקטן - מיהרו השלוחים הצעירים אל הברכה המחוממת, שם נהנו מפעילות משותפת יחד עם הצוות. ומהברכה היישר אל המגרש, שם נהנו החיילים ממשחקי כדור, כשהם מתחלקים לקבוצות. לצד משחקי הכדור, ישבו עשרות מהחיילים עם צוות המפקדים ונהנו ממשחקי חברה מושקעים ● לסיקור ולתמונות>>>
כתב שטורעם בארה"ב
לאחר שבת עמוסת חוויות ורווית רגעי הוד - למן תפלת ליל שבת משותפת של אלפי השלוחים הצעירים ועד לסדר הניגונים המסורתי שנערך בזאל הקטן - מיהרו השלוחים הצעירים אל הברכה המחוממת, שם נהנו מפעילות משותפת יחד עם הצוות.

ומהברכה היישר אל המגרש, שם נהנו החיילים ממשחקי כדור, כשהם מתחלקים לקבוצות. לצד משחקי הכדור, ישבו עשרות מהחיילים עם צוות המפקדים ונהנו ממשחקי חברה מושקעים.

עייפים ומרוצים התייצבו החיילים למסדר ערב, כשהם בטוחים כי בכך תמו אירועי היום. להפתעתם, נשלחו כולם, בטורים מסודרים לסיירות, אל אולם 'בית רבקה' שם ישבו לצפות בהפקה מיוחדת ומושקעת, שנערכה במיוחד בעבור אירוע זה. על הבמה הומחזה הצגה מיוחדת, משולבת באמצעים ויזואלים חדישים, המתארת את אהבתו של הרבי לכל יהודי באשר הוא.

ומההצגה, אל חדר האוכל, שם ציפתה לשלוחים הצעירים סעודת 'מלוה מלכה', טעימה ומזינה, מלאה בכל טוב מידיהם האמונות של צוות המטבח המסור.

הערב נחתם, איך לא, עם 'מראות קודש' מיוחדים, בהם צפו החיילים בשקיקה, כשאל הוידאו נלווה קולו של אחד מאנשי הצוות כשהוא מתאר את הרקע לרגעי הנצח משנות האור הנראים על המסך.

החיילים המותשים מחוויות היום העמוס, לא ויתרו על 'קריאת שמע' בכוונה, וכחיילים נאמנים, לא ויתרו על אמירתה מתוך הסידור.

א גוטע נאכט, צעירי השלוחים!

צילום: שניאור שיף

ד' בכסלו תשע"ח