ב"ה יום שני, י"ז מנחם-אב תשפ"א | 26.07.21
צילום: שטורעם
נחשף פרויקט ניגונים חדש ומרהיב ■ אודיו

אחרי עמל ויגיעה עצומים, השקעה רוחנית וגשמית, ייחשף ב'כינוס השלוחים העולמי' טעימות מתוך פרויקט מוסיקלי חדש בשם 'הניגונים' בהשתתפות גדול הזמר החסידי ר' אברהם פריד, ר' יוני שלמה, ר' שמחה פרידמן, ר' אלי מרקוס, ר' בערל צוקר, הזמר שמיל ומקהלות ידידים ושיר ושבח ● צפו בוידאו>>>
מערכת שטורעם

אחרי עמל ויגיעה עצומים, השקעה רוחנית וגשמית, ייחשף ב'כינוס השלוחים העולמי' טעימות מתוך פרויקט מוסיקלי חדש בשם 'הניגונים'הניגונים המושמעים בדיסק ייחודי זה, הם הניגונים שהרבי הורה לנגנם בזמנים המיוחדים, בעת ההתוועדויות ב-770.

יוזם הפרויקט ר' משה דב אייש כותב בהקדמת האלבום: "בעודי יושב בבתי חב"ד אי-שם בקצה העולם, בהזדמנויות שונות וחשובות, כשהגיע זמן 'סדר ניגוני רבותינו נשיאינו' שהושר בהוראת הרבי ברגעים המיוחדים של סיום ראש השנה, הבנתי עד כמה הסדר והניגון של כל אחד מהאדמו"רים לא מוכר דיו בקרב רבים מאנ"ש. חשבתי לעצמי, איך אוכל להנגיש את רגשי הכיסופין והערגה, הכל כך מרטיטים, של סדר הניגונים, שכולם יכירו אותם ויזכרו את הסדר ואת הרקע של כל ניגון, והשתלבותו ברגע החשוב, המכונן, של ה'סדר' הנעלה הזה, במיוחד לאחר שבבתי כנסת רבים של אנ"ש נוהגים לנגן את הסדר הזה גם בסעודת משיח ובסיום חג השבועות".

על ההפקה המוסיקלית אחראי גדול המעבדים משה לאופר שכתב מחדש עיבודים נפלאים לניגונים קדושים אלה, והכל בסאונד חדשני עם שמירת הגחלת החסידית האותנטית.

גדולי בעלי המנגנים החב"דים משתתפים באלבום: גדול הזמר החסידי ר' אברהם פריד, ר' יוני שלמה, ר' שמחה פרידמן, ר' אלי מרקוס, ר' בערל צוקר, הזמר שמיל ומקהלות ידידים ושיר ושבח.

ניהול והדרכת הזמרים לאורך כל שלבי ההקלטות נעשתה גם ע"י ר' שייע סגל מהנהלת הוצאת הספרים קה"ת בארה"ק ובעזרתם של ר' שימי סגל, ר' שמחה פרידמן ור' מרדכי ברוצקי, וזאת כדי שכל תו וכל תנועה תישמר את הניגון המקורי כפי שנמסר מדורות קודמים ולרודי דורות הלאה.

את הפרוייקט ניהל והפיק איש המדיה החב"די ר' לויק טובול

האלבום צפוי לצאת באיזור חנוכה הבעל"ט

 

קבלו טעימה ראשונה:


...
כ"ה בחשוון תשע"ח