ב"ה יום רביעי, ד' טבת תשע"ט | 12.12.18
בנקט כינוס השלוחים: מקום חדש, פורמט חדש

אמש הכריז וועד הכינוס על שינוי משמעותי בבנקט, כאשר במקום שני נואמים מרכזיים, יהיו השנה למעלה מעשרה נאומים קצרים, חלקם יהיו דרך וידיאו ואחרים ידברו מעל בימת האירוע. הנאומים ימסרו ע"י שלוחים ומקורבים מרחבי העולם בהם ידובר אודות ההשפעה של שלוחי הרבי ורשת השליחות העולמית ● קטעי מולטימדיה שישולבו עם מצגות ונאומים ישפכו אור על הפעילות של שלוחי הרבי לאסון הטבע שאירע לאחרונה באיים הקריביים וכן לפיגועי הטרור שאירעו בשנים האחרונות, כמו זה שהיה בניס, צרפת ● צפו בקליפ הבא שמסכם את רגעי השיא של כינוס השלוחים העולמי בשנה שעברה ● צפו בוידיאו>>>
כתב שטורעם בארה"ב
אמש הכריז וועד הכינוס על שינוי משמעותי בבנקט, כאשר במקום שני נואמים מרכזיים, יהיו השנה למעלה מעשרה נאומים קצרים, חלקם יהיו דרך וידיאו ואחרים ידברו מעל בימת האירוע. הנאומים ימסרו ע"י שלוחים ומקורבים מרחבי העולם בהם ידובר אודות ההשפעה של שלוחי הרבי ורשת השליחות העולמית.

קטעי מולטימדיה שישולבו עם מצגות ונאומים ישפכו אור על הפעילות של שלוחי הרבי לאסון הטבע שאירע לאחרונה באיים הקריביים וכן לפיגועי הטרור שאירעו בשנים האחרונות, כמו זה שהיה בניס, צרפת.

סיפורי חייהם על שלוחים המתגוררים במקומות נידחים יוצגו בסרטי וידאו מיוחדים שהופקו לכבוד הבנקט, בניהם סיפוריהם של השלוחים בגאנה - אפריקה, בירוביג'ן – רוסיה והו צ'י מין, וויטנאם.

דברי ברכה ונאומים קצרים ימסרו על ידי השלוחים מחברון - ארץ ישראל, בנקוק – תאילנד וטימוקלה – קליפורניה.

כמו כן יישאו דברים מספר מקורבים, בניהם עו"ד בנימין בראפמן מניו יורק, שיספר על ילדותו ליד 770. מר ישראל שכטר מטורנטו, שישתף את הקהל באנקדוטות מעוררות השראה מביקורים שלו אצל שלוחים במקומות רחוקים, ומר צ'ארלס גולדברג מקנזס שיספר על חוויותיו עם מספר שלוחים של 'חב"ד בקמפוס'.

שינוי זה בבנקט כמו השינוי במיקום האירוע עליו פורסם בחודש שעבר, הוא פרי עמלם של וועד הכינוס שבמשך חודשים עובדים על שדרוג והצלחת הכינוס והבנקט שכאמור ייערך ביום ראשון א' בכסלו בבייאון, ניו ג'רזי.

צפו בקליפ הבא שמסכם את רגעי השיא של כינוס השלוחים העולמי בשנה שעברה.
י"ט בחשוון תשע"ח