ב"ה יום חמישי, ה' טבת תשע"ט | 13.12.18
אנטוורפן: קבלת פנים לבבית לתלמידים השלוחים

תלמידי ישיבת תות"ל באנטוורפן, בניהם של שלוחי כ"ק אדמו"ר זי"ע הפזורים ברחבי אירופה ומדינות חבר העמים, קיבלו בהתרגשות השבוע את פניהם של התלמידים השלוחים לישיבה, שנחתו זה עתה על אדמת בלגיה ● לרגל בואם נערך מעמד "קבלת פנים" מפואר והתוועדות חסידית, יחד עם ראשי הישיבה והמשפיעים שהדגישו את חשיבות פעילותם והשפעת השלוחים על התלמידים ● לסיקור ולגלריית תמונות>>>
כתב שטורעם באירופה
תלמידי ישיבת תות"ל באנטוורפן, בניהם של שלוחי כ"ק אדמו"ר זי"ע הפזורים ברחבי אירופה ומדינות חבר העמים, קיבלו בהתרגשות השבוע את פניהם של התלמידים השלוחים לישיבה, שנחתו זה עתה על אדמת בלגיה.

ריקודים סוערים מתוך שמחה וחיות חסידית שהביאו השלוחים מחצרות קדשנו, חתמו את המעמד המיוחד שהותיר חותם על המשתתפים והיווה יריית פתיחה לשנת לימודים גדושה בישיבה.

לרגל בואם נערך מעמד "קבלת פנים" מפואר והתוועדות חסידית, יחד עם ראשי הישיבה והמשפיעים שהדגישו את חשיבות פעילותם והשפעת השלוחים על התלמידים.

התלמידים השלוחים, בוגרי ישיבת "אהלי תורה", התמימים מנחם לפידות, יעקב אבודרהם, זלמן בירמאן, אלי קולטמן, לייביש העכט ושלום מאייערס, נשאו דברים בזה אחר זה אודות הזכות לפעול בשליחות הרבי בתפקידם העיקרי לימוד התורה ומתן דוגמא חיה לתלמידים.
י"ב בחשוון תשע"ח