ב"ה יום רביעי, ד' טבת תשע"ט | 12.12.18
צילום: שלום שרוגו
התלמידים השלוחים התכנסו והשתתפו ביום עיון והכנה

רגע לפני צאתם לשליחות בישיבות תומכי תמימים ברחבי ארץ הקודש - נכנסה קבוצת 'התלמידים השלוחים' אל המשלח, לאהל הק' של כ"ק אדמו"ר זי"ע והשתתפו ביום עיון והכנה בארגון 'ועד תלמידי התמימים העולמי' ● לכתבה המלאה>>>
כתב שטורעם בארה"ב
רגע לפני צאתם לשליחות בישיבות תומכי תמימים ברחבי ארץ הקודש - נכנסה קבוצת 'התלמידים השלוחים' אל המשלח, לאהל הק', והשתתפו ביום עיון והכנה בארגון 'ועד תלמידי התמימים העולמי'.

בשעות הבוקר, נסעו עשרות התלמידים השלוחים אל האהל הק', שם למדו את המאמר ד"ה "אל יפטר אדם מחברו" שנאמר בפני התלמידים השלוחים לאוסטרליה. לאחר מכן התפללו שחרית והתיישבו לכתיבת פ"נ.

בסיום כתיבת הפ"נים, חתמו השלוחים על פ"נ כללי, ונכנסו אל האהל הק', יחד עם מנהל ומשגיח ישיבת "תומכי תמימים" המרכזית 770, הרב שלמה זרחי, שהקריא את הפ"נ הכללי בהתרגשות.

בצאתם מן האהל הק', התיישבו התלמידים השלוחים בא' ה'טענטים' הסמוכים לארוחת בוקר והתוועדות רעים לבבית, בה נשאו דברים הרב שלמה זרחי והרב יוסף יצחק פריימן, שליח הרבי בזכרון יעקב. ההתוועדות נחתמה בניגון "שלוחי אדוננו" בו פרצו התלמידים השלוחים במעגל סוער, כשכל אחד מהם מקבל את התשורה הייחודית - הספר "תורת השליחות" המאסף את שיחותיו ומכתביו של הרבי בנושאי השליחות.

המושב השני נפתח בתפילת מנחה בחדרו הק' של הרבי, ולאחריה התקיימה התמונה הקבוצתית על רקע בית חיינו 770.

לאחר מכן, התאספו התלמידים השלוחים בבנין 'בית הכנסת אורחים' שע"י ה'ועד', שם נשאו דברים הרב לימא וילהלם, משפיע בישיבת "תומכי תמימים" במוריסטאון, והרב שלמה שטערנברג, מנהלה הרוחני של ישיבת "חובבי תורה". לאחר מכן, נערך פאנל עם התלמידים השלוחים בשנת תשע"ז, בו שיתפו השלוחים את חבריהם ברעיונות שונים לתועלת השליחות.

לאחר אתנחתא קלה, התקיימה ארוחת ערב והתוועדות חסידית בביתו של ר' גדי בליזינסקי, בהשתתפות ה'חוזר' הראשי ומשפיע ישיבת "תומכי תמימים" המרכזית 770, הרב יואל כהן.

בהתוועדות, שנחתמה בשעות הקטנות של הלילה, עורר ר' יואל את התלמידים השלוחים להתמסר לכל תלמיד ותלמיד, לחקוק בו את החידושים הנפלאים של הרבי בלימוד התורה ובעבודת ה', ולקשרו בהתקשרות פנימית באילנא דחיי.

התלמידים השלוחים יצאו מן יום העיון בתחושת רוממות וציפייה להגשים את ייעודה של השליחות, ולהתראות בעיני בשר עם המשלח בגאולה האמתית והשלימה.

הצלם שלום שרוגו מגיש גלריית תמונות.


ט' בחשוון תשע"ח