ב"ה יום רביעי, ד' טבת תשע"ט | 12.12.18
לונג-ביטש: פעילות נרחבת בחודש החגים

מרכז חב"ד לישראלים בלונג ביטש תחת שרביטו של הרב מנחם מארק בנוסף לפעילות המרובה הפעיל טנק מבצעים לחודש החגים ● רבים הם הישראלים ויהודים הדרים באזור. כל יום בשעות הבוקר המקודמות עד שעת דמדומי החמה יצאו הבחורים עם הטנק לקניונים הרבים ומרכזי קניות הפזורים באזור לזכות היהודים בתפילין ולהזמינם לתפילות הימים הנוראים בבית הכנסת הפתוח ● לסיקור ולתמונות>>>
כתב שטורעם בארה"ב
מרכז חב"ד לישראלים בלונג-ביטש תחת שרביטו של הרב מנחם מארק בנוסף לפעילות המרובה הפעיל טנק מבצעים לחודש החגים. בניצחום של התמימים מנחם מענדל גורליק, יוסף אהרונסון, ואוריה מדליה.

רבים הם הישראלים ויהודים הדרים באזור. כל יום בשעות הבוקר המקודמות עד שעת דמדומי החמה יצאו הבחורים עם הטנק לקניונים הרבים ומרכזי קניות הפזורים באזור לזכות היהודים בתפילין ולהזמינם לתפילות הימים הנוראים בבית הכנסת הפתוח.

רגע השיא היה בשעה שנודע על דבר הפיגוע בלאס-וואגס בשעת לילה מאוחרת נרתמו הבחורים בראשות הרב מארק. ותוך שעה יצאו לדרך. הגיעו לשם עם אור ראשון. וזיכו יהודים בהנחת תפילין והשתתפו בברכת הגומל המונית של יהודים שהיו באזור הפיגוע.

לפעמים נראה לנו שאנחנו לא עושים כלום ומה כבר עשינו, אחרי שחזרו הטנקיסטים מוואגס התחילו ההכנות לשמחת בית השואבה מצלצל לשליח ישראלי אחד שראה על דבר הנסיעה שלהם בפייסבוק, וכ:כ התרגש שהציע את עצמו לפעילות מרתקת לילדים.

השליח הגיב בנימוס שמאוד מודה לו אבל אין לו את המימון לזה, אותו יהודי השיב מיד לא לא!! הכל בחינם. אני חייב כ"כ הרבה לחבד בכך מקום שהייתי בעולם עזרו לי המון..
ב' בחשוון תשע"ח