ב"ה יום שלישי, י" אלול תשע"ח | 21.08.18
בתקשורת הישראלית: סיקור למבצע סוכות

בכתבה מרכזית על ההכנות לחג הסוכות בארץ הקודש שהתפרסמה בעיתונים המובילים 'ידיעות אחרונות' ו'ישראל היום' הובלטה הפעילות של צעירי חב"ד ומאות שלוחי כ"ק אדמו"ר זי"ע ● "החידוש של השנה: 50 'סוכות למטייל', שהוקמו באתרי נופש פופולריים ויציעו למטיילים לקיים את מצוות החג", נכתב בדיווח ● הרב יוסף יצחק אהרונוב ל'ידיעות': "סוכות מוגדר בתורה כזמן של שמחה ואחדות, ואנו עושים כל מאמץ כדי שלכל אחד ואחת יהיה משניהם, גם שמחה וגם תחושת ביחד" ● הרב אהרונוב ל'ישראל היום': "נעשה כל מאמץ כדי שסוכות השנה יהיה שמח ונגיש לכל אחד" ● לסיפור המלא>>>
מערכת שטורעם
סיקור נרחב בתקשורת לגווניה לתנופה האדירה בצעירי אגודת חב"ד בארץ הקודש בחודש החגים תשע"ח.

בכתבות מרכזיות על ההכנות לחג הסוכות בארץ הקודש שהתפרסמו בעיתונים 'ידיעות אחרונות' ו'ישראל היום', הובלטה הפעילות של צעירי חב"ד ומאות שלוחי הרבי.

"צעירי חב"ד נערכו לחג עם 1,000 סוכות ציבוריות שהוקמו במרכזי הערים, 50 סוכות ניידות על גלגלים שינועו בכבישי ישראל", נכתב ב'ידיעות'.

"והחידוש של השנה: 50 'סוכות למטייל', שהוקמו באתרי נופש פופולריים ויציעו למטיילים לקיים את מצוות החג. בנוסף הכינו שליחי חב"ד אלפי סטים של ארבעת המינים לשימוש הציבור הרחב, ובמיוחד עבור אנשי כוחות הביטחון, מאושפזים וקשישים.

"סוכות מוגדר בתורה כזמן של שמחה ואחדות, ואנו עושים כל מאמץ כדי שלכל אחד ואחת יהיה משניהם, גם שמחה וגם תחושת ביחד", סיכם הרב יוסף יצחק אהרונוב בשיחה עם 'ידיעות'.

בשיחה עם 'ישראל היום' אמר הרב אהרונוב: "נעשה כל מאמץ כדי שסוכות השנה יהיה שמח ונגיש לכל אחד".

י"ח בתשרי תשע"ח