ב"ה יום שלישי, י" אלול תשע"ח | 21.08.18
צוות ה"לקוטי שיחות" בפאנל היסטורי ● כל הפרטים

היום (ראשון), יקיים "ועד תלמידי התמימים העולמי" המופקד על אירוחם הגשמי והרוחני של אלפי תלמידי ישיבות תות"ל ממרחבי תבל, פאנל היסטורי וחסר תקדים שיכנס לראשונה את כל חברי המערכת של סדרת ה"לקוטי שיחות" לאורך השנים, שזכו 'להניח' את השיחות בהדרכה, ליווי והגהות של כ"ק אדמו"ר זי"ע ● מי ישתתף בפאנל? כל הפרטים של הפאנל ההיסטורי ● הפאנל ההיסטורי>>>
כתב שטורעם בארה"ב
היום (ראשון), בשעה 5:00 אחה"צ שעון ניו יורק, יקיים "ועד תלמידי התמימים העולמי" המופקד על אירוחם הגשמי והרוחני של אלפי תלמידי ישיבות תות"ל ממרחבי תבל, פאנל היסטורי וחסר תקדים שיכנס לראשונה את כל חברי המערכת של סדרת ה"לקוטי שיחות" לאורך השנים, שזכו 'להניח' את השיחות בהדרכה, ליווי והגהות של הרבי.

לראשונה, הם יספרו על מאחורי הקלעים, וישתפו את הקהל העצום הצפוי להשתתף בהיסטוריה של הוצאת הסדרה, בהגהות הנדירות, ובהתייחסויות המיוחדות.

בפאנל המיוחד ישתתפו החוזר הרב יואל כהן, הרב יהודה לייב שפירא, ראש ישיבת תות"ל מאימי רבתי, הרב נחמן שפירא, משפיע ישיבת אהלי תורה, הרב יהודה לייב אלטיין, עורך 'חסידות מבוארת ויו"ר היכל מנחם בורו-פארק, הרב שניאור זלמן וילישאנסקי, ראש ישיבת תות"ל מוריסטאון.

את הפאנל ההיסטורי ינחה הרב חיים שאול ברוק, מנהל "ועד הנחות בלה"ק".


י"ב בתשרי תשע"ח