ב"ה יום שלישי, י" אלול תשע"ח | 21.08.18
צילום: שטורעם
מונטריאל: ברוב פאר סיום הרמב"ם המרכזי

בערב ו' תשרי יום הסתלקות הרבנית הצדקנית מרת חנה ע"ה אמו של כ"ק אדמו"ר זי"ע, נערך באולם ישיבת תומכי תמימים במונטריאול חגיגת סיום הרמב"ם המרכזית, במחזור הל"ו ותחילת המחזור הל"ז ללומדים שלושה פרקים ליום ומחזור הי"ב ללומדים פרק אחד ליום ומחזור הל"ו ללומדים את ספר המצוות ● לסיפור המלא>>>
כתב שטורעם בארה"ב
ביום שלישי בערב ו' תשרי יום הסתלקות הרבנית הצדקנית מרת חנה ע"ה אמו של כ"ק אדמו"ר זי"ע, נערך באולם ישיבת תומכי תמימים במונטריאול חגיגת סיום הרמב"ם המרכזית, במחזור הל"ו ותחילת המחזור הל"ז ללומדים שלושה פרקים ליום ומחזור הי"ב ללומדים פרק אחד ליום ומחזור הל"ו ללומדים את ספר המצוות.

הסיום נערך בהשתתפות של רבים מהתמימים ואנ"ש ומתושבי ורבני העיר, בטוב טעם הנחה את הסיום הרב שמואל קרמר מהנהלת ישיבת תומכי תמימים נפתח בדבר מלכות -מראות קודש - מכ"ק אדמו"ר, התמים מנחם מענדל הומבורגר תלמיד מהחדר ערך את הסיום ב"ספר המצוות" הרב דובער בעל הרב של בית הכנסת המרכזי של אנ"ש וחבר בית הדין של וועד הרבנים בוועד העיר ערך את הסיום. הרב אברהם בן-שמעון מחשובי רבני אנ"ש במונטריאול וראש כולל ערך את ההתחלה. הרב הראשי של מונטריאול הרב בנימין וויס שליט"א בירך בשם רבני העיר, ראש ישיבת תומכי תמימם הרב אריה לייב קפלן ערך הדרן בהרמב"ם ודיבר על מהות היום ו' תשרי. הנואם המרכזי השליח הרב ישראל לנדא מנהל בית חב"ד לדוברי עברית בטורונטו חיזק בטוב טעם את לימוד וקיום תקנת הרבי ללימוד הרמב"ם.
ח' בתשרי תשע"ח