ב"ה יום ראשון, י"א תמוז תשע"ח | 24.06.18
הרב אשכנזי
הרב אשכנזי צילום: שטורעם
ספר ייחודי ומרתק: "הרב אשכנזי"

ספר ייחודי ומרתק, שרבים ציפו לו, נדפס בימים אלה וניתן כעת להשגה בחנויות הספרים ברחבי הארץ, ובחנויות המזון בכפר-חב"ד: "הרב אשכנזי" ● הספר (833 עמודי כרומו) נערך על-ידי הרב יוסף אשכנזי, והוא כולל מאות רבות של התרחשויות וגילויים מרתקים, הקשורים אל רבותינו נשיאינו, בית רבי וחסידות חב"ד, שליוו את מסכת חייו של הגה"ח הרב מרדכי שמואל אשכנזי ע"ה או שהוא שמע אודותם מזקני החסידים, ומתפרסמים כעת לראשונה. זאת, לצד שלל מכתבים של הרבי, מסמכים ותמונות, המובאים בספר בפרסום ראשון ● לסיקור המלא>>>
מערכת שטורעם
ספר ייחודי ומרתק, שרבים ציפו לו, נדפס בימים אלה וניתן כעת להשגה בחנויות הספרים ברחבי הארץ, ובחנויות המזון בכפר-חב"ד: "הרב אשכנזי".

הספר (833 עמודי כרומו) נערך על-ידי הרב יוסף אשכנזי, והוא כולל מאות רבות של התרחשויות וגילויים מרתקים, הקשורים אל רבותינו נשיאינו, בית רבי וחסידות חב"ד, שליוו את מסכת חייו של הגה"ח הרב מרדכי שמואל אשכנזי ע"ה או שהוא שמע אודותם מזקני החסידים, ומתפרסמים כעת לראשונה. זאת, לצד שלל מכתבים של הרבי, מסמכים ותמונות, המובאים בספר בפרסום ראשון.

להלן כמה דוגמאות מהגילויים המעניינים:

מה ביקש הרבי מאחיו בהתוועדות בלנינגרד ומה ביקש האח בשנת תש"י בתל-אביב? באיזה מאמר הוסיף הרבי מילים עבור חסיד שהתעלף ועל איזו שאלה העניק הרבי ארבע עצות שונות לארבעה בחורים? מדוע בן-גוריון לא היה ביחידות וא?ילו מאות דולרים דן הרבי לשריפה? מה הן שלוש הפעמים שמנע הרבי הקמת ממשלת שמאל ומהי התבטאותו המפתיעה אודות חוק מיהו-יהודי?

הספר מציג את הדברים בזוהר רווי געגועים. ימי האור שטרם ההעלם וההסתר הנורא, מקבלים ביטוי מרגש, ומעניקים מבט מרטיט על שנות ההוד.


י"ט באלול תשע"ז