ב"ה יום ראשון, י"ב חשוון תשע"ט | 21.10.18
צילום: סוכנות הידיעות "חדשות 24"
מאות שבתו בהאדיטש לרגל ח"י אלול

מאות אנשים, רבנים, אישי ציבור ועמך ישראל הגיעו לקריית רבינו הגדול בהאדיטש לרגל יום הבהיר ח"י אלול ● ההמונים החלו להגיע החל מיום חמישי האחרון ונשארו לשבת מפוארת ומרוממת שהיתה מלאה בהתוועדויות, בשירה ובכיסופין לכבוד ח"י אלול - יום הולדתו של כ"ק אדמו"ר הזקן, מייסד חסידות חב"ד ● לסיקור ולגלרית תמונות>>>
מערכת שטורעם
מאות אנשים, רבנים, אישי ציבור ועמך ישראל הגיעו לקריית רבינו הגדול בהאדיטש לרגל יום הבהיר ח"י אלול. ההמונים החלו להגיע החל מיום חמישי האחרון ונשארו לשבת מפוארת ומרוממת שהיתה מלאה בהתוועדויות, בשירה ובכיסופין לכבוד ח"י אלול - יום הולדתו של כ"ק אדמו"ר הזקן, מייסד חסידות חב"ד.

בין המשתתפים הרבים ניתן היה למנות את המשפיע הרב יהושע יחזקאל סופר , חבר מועצת העיר ירושלים הרב יעקב הלפרין, אבי אבוחצירא יועצו של שר הביטחון אביגדור ליברמן, ואת דודו עמאר מקורבו של הראשל"צ הגר"י יוסף.

במקום פועלת חברת 'הכנסת אורחים' מסביב לשעון המספקת אוכל חם, שתיה ואף מספר גדול של מקומות לינה עבור הבאים לשהות בצל הציון הקדוש בהאדיטש, המקום פועל במקצועיות ובמצוינות ע"י הרב שניאור דייטש שדואג לרווחתם של המתפללים, ברוחניות ובגשמיות. במקביל התארחו עשרות רבות של אורחים מהארץ ומחו"ל בהכנסת אורחים 'אשל בהאדיטש' בראשותו של השליח בעיר המחוז פולטבה הרב יוסף-יצחק סגל.

בשבוע האחרון קבעו במתחם הכנסת האורחים בהאדיטש מזוזות למספר גדול של חדרים חדשים שבהם מאות רבות של מיטות ומקומות לינה, זאת בנוסף למאות מקומות הלינה שהיו קיימים במקום לפני כן. אירוע קביעת המזוזה היה מרגש מאחר וכעת כל אחד יכול לבא אל הציון הקדוש ולקבל אש"ל מלא וכך יוכל להתפלל וללמוד במקום הקדוש ללא כל דאגות.

י"ט באלול תשע"ז