ב"ה יום חמישי, ז' מנחם-אב תשע"ח | 19.07.18
צפת: קעמפ הוא סדן שמייצרים עליו.. שלוחים!

גן ישראל צפת נכנס ליום מיוחד ומפתיע ● החל מאותו היום, הם לא חיילים, הם שלוחים שיוצאים לשליחות ברחבי מדינות העולם ● לאחר שהתקבלו לשליחות, נפתח באנקט השלוחים וכמובן הבנקעט והראל-קאל המסורתי ● צפו בגלריה>>>
מערכת שטורעם
טלפון בהול הגיע למשרדי הקעמפ, על הקו הנהלת המרכז לענייני חינוך בבקשה חריגה: להכשיר עוד ועוד שלוחים ליציאה לשליחות מיידית בכל רחבי תבל.

מיד החל משחק סוער ומאתגר בו היו צריכים החיילים לעבור בשלל דוכנים המציגים את עשרת המבצעים, להיבחן על תוכן המבצעים ולצלוח פעולות מאתגרות ששלוחים מתמודדים איתם בשדה השליחות. בכל דוכן שהחייל עובר בהצלחה הוא מקבל חתימה בדרכון השליחות שלו..

החתימות תמיד יכולות להימחק על ידי שוטרים המסתובבים ושואלים על תוכן עשרת המבצעים ושדה השליחות ויש לברוח מהם..

בסיומה של הפעילות המיוחדת קיבלו החיילים הזמנה חגיגית לבאנקעט השלוחים שיתקיים לעת ערב אך אף אחד מהחיילים לא צפה את מה שאכן קרה בערב עת הגיעו החיילים לבושים חגיגית ומעונבים כיאות וקיבלו כל אחד תג אישי הנושא את שמו ואת מקום השליחות שלו.

על במה מפוארת יושבים, מתרגשים ורועדים, שישה חיילים מצטיינים –שלוחים ראשיים- שצלחו את המשחק בצורה הטובה ביותר על מנת להיבחן פומבית על תוכן המבצעים ולהכתיר מי מהם לשליח הראשי של הקעמפ, את האירוע מנחה בטוב טעם הרב משה קוטלרסקי, בפתח האירוע מוזמן הרב יוסף יצחק חיטריק המסור ונתון לענייני הקעמפ בתכלית ובשיאו של האירוע מתרחשת תכנית הרול-קול המסורתית והשלוחים כולם נעמדים כל אחד בתורו.

בחלק המשעשע של האירוע נעמד לשאת את דבריו הנגיד (המחופש כמובן) שעומד מאחורי האירוע כולו.. והאירוע מסתיים בריקוד הספונטני המסורתי והחיילים-השלוחים כולם רוקדים במעגלים גדולים יחד עם הר' קוטלרסקי והנגידים וכו' לאחר נעילת הבאנקעט פונה צוות הקעמפ לביתו של הרב חיטריק להתוועדות עמוקה אל תוך הלילה.
י"ט במנחם-אב תשע"ז