ב"ה יום שני, ז' סיון תשע"ח | 21.05.18
התלמידים הנרגשים באירוע החגיגי
התלמידים הנרגשים באירוע החגיגי צילום: שטורעם
לוד: אירוע מושקע ציין את סיום השנה

בהפקה ייחודית ומושקעת במיוחד נערך חג הסיום בתלמוד תורה חב"ד בלוד ● כיבדו בנוכחותם הרב ברוך בועז יורקוביץ וסגן רה"ע מר יוסי הרוש שהבטיח להמשיך ולסייע ככל הדרוש ● תלמידיו של ר' ראובן מרנץ ע"ה ביצעו באומנות וברגש רב את ניגונו ● נערכו הגרלות על כרטיסי טיסה לחצרות קודשינו ● לכל הפרטים ולתמונות מהמעמד
מערכת שטורעם
ביום ראשון ט"ו בתמוז נערכה מסיבת חג הסיום בתלמוד תורה חב"ד ליובאוויטש בלוד בהפקה ייחודית ומושקעת במיוחד. האירוע התקיים בנוכחות רב הקהילה הרב ברוך בועז יורקוביץ, סגן ראש העיר מר יוסי הרוש, הורים, מורים ותלמידים.

הערב נפתח באמירת פרקו של הרבי ובקריאת מכתבו של הרבי שנשלח לת"ת ע"י המחנך הרב יוסי מנדלסון שפורש מהוראה לאחר עשרות שנים של השקעה רבה וחינוך חסידי במאות תלמידים.

תלמידיו של ר' ראובן מרנץ ע"ה - שהיה מורה למוזיקה בתלמוד תורה חב"ד בלוד ונפטר בשנה האחרונה - ביצעו באומנות וברגש רב את ניגונו של ר' ראובן ע"ה ("ניגון תשובה" שהולחן על ידי אביו ר' וולוול מרנץ ע"ה) וריגשו את כל הקהל. תודות למורים היקרים המחנך הרב יחיאל אופנר ולמורה הרב יהודה מעטוף על אימון מקהלת התלמידים.

הרב יורקוביץ בירך את התלמידים ביום חגם וסגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך בעירייה מר יוסי הרוש בירך והבטיח להמשיך ולסייע ככל הדרוש לת"ת ולהצלחת התלמידים.

המנהל היקר הרב ברק כוכבי בירך את התלמידים, הודה להורים והזמין את כל צוות המורים הנפלא והמסור לבמה לקבלת שי מיוחד.

תלמידי כיתה ח' סיפרו חוויות שונות מימי לימודיהם בת"ת, בסרט מיוחד שהוקרן בו הודו לצוות החינוכי על השקעתם הרבה במשך השנים, נציג הכיתה הת' יוסק'ה קדם הביא את ברכת התלמידים.

בבמשך השנה נערך בת"ת מבצע לימוד בע"פ ובמסיבת הסיום עלו התלמידים הנרגשים לקבל את הפרסים תרומת משפחות קטש, מוזגורשווילי, מיכאלשווילי הנכבדות. ישר כח מיוחד למרכזי המבצע במסירות המחנכים הרב אהרן פריימן והרב יוסי מנדלסון.

תודה מיוחדת למחנך הרב יוסי גולדברג שליקט וערך את חוברת הלימוד.

הנדיב החסידי ר' שבתאי קטש הפתיע את הנוכחים ותרם 2 כרטיסי טיסה עבור 2 מורים מהצוות החינוכי כאות הוקרה על עבודה מסורה ונאמנה.

בסיום מסיבת הסיום קיבל כל תלמיד שי אישי מיוחד בצירוף צל"ש מנהל בתחום שבו הוא השקיע במיוחד במשך השנה.

בסיום האירוע נערכה הגרלה מיוחדת על שני כרטיסי טיסה לרבי תרומת משפחות ר' מוטי ליפסקר ור' איציק ליפסקר בהם זכו התלמידים היקרים אוראל צוברי ומנדי דהרי.

תודה מיוחדת לסגן המנהל היקר הרבמנחם ישעיהו אשר עמל וטרח רבות להצלחת הערב במסירות אין קץ, ליו"ר ועד ההורים ר' יוסי לויטין על עזרתו הרבה לתלמוד תורה ככלל ולהצלחת ערב זה בפרט, לגב' רחלי אופנר על עריכת סרטי הווידאו המושקעים ולר' יעקב וחני זרחיה על תרומתם האדיבה לתלמוד-תורה במהלך כל השנה.

כ"ב בתמוז תשע"ז