ב"ה יום רביעי, ט' סיון תשע"ח | 23.05.18
כל אחת היא חלק ממעצמת על
כל אחת היא חלק ממעצמת על צילום: שטורעם
בנות מלך: יותר מאלף חניכות 'בת מלך' ביום כיף

אירוע קיץ ענק ומאחד בפארק 'קיפצובה': יותר מאלף חניכות ארגון הבנות החב"די 'בת מלך' מכיתות א'-ו' מכל רחבי הארץ ● העוצמה הגדולה של המפגש תלווה את החניכות לאורך זמן ● לדיווח המלא וגלריית תמונות >>>
מערכת שטורעם

בחג הגאולה י"ב בתמוז, יום חמישי שעבר, נערך אירוע קיץ ענק ומאחד בפארק קיפצובה, בו נטלו חלק למעלה מאלף חניכות בת מלך מכיתות א'-ו' מכל רחבי הארץ.

רשמים טובים מהאירוע הגיעו לארגון בת מלך על כך שהבנות נהנו מאד, וחזרו הביתה שמחות, מרוצות, והעיקר - בריאות ושלמות ב"ה.

בין הסניפים המשתתפים הגיעו בנות מלך מכפר חב"ד, אשדוד, קריות, קרית מלאכי, קרית גת, אלעד, מעלה אפרים,תל ציון ועוד

מרגש כל כך היה לילדות להיפגש זו עם זו. חברות, בנות דודות, חניכות, מדריכות ומורות - לראות שלכולן יש מכנה משותף: החברות בארגון של הרבי "בת מלך".

מפגש הקיץ של בת מלך החל בבוקרו של יום, ונמשך עד לשעות הצהריים. בכניסה לפארק קידם את פני הבאות שלט 'ברוכות הבאות' לבנות המלך, ומוזיקה מוכרת של ההמנון השנתי והמנוני בת מלך מכל השנים. בנוסף קיבלה כל חניכה כובע ממותג עם לוגו הארגון, ועליו כתוב "גם אני בת מלך חלק ממעצמת ענק"

במהלך היום נהנו החניכות משלל אטרקציות בשני המתחמים בפארק, רכבת הרים, מכוניות מתנגשות, סירה מסתובבת, טרמפולינות משחקייה מקורה ועוד ועוד


צלם מגנטים הוזמן לתעד את האירוע, ובסוף היום חיכו לבנות מגנטים מרהיבים עם התמונות שלהן למזכרת ממפגש הקיץ המיוחד.

לכבוד היום הבהיר, התקיימה במרכז הפארק תכנית מיוחדת. לתכנית זו התכוננו החניכות עוד יום קודם המפגש בלימוד ענייני י"ב, י"ג בתמוז ובמהלך היום חולקו שאלות על החומר הנלמד, החניכות שמרו את התשובות הנכונות ואחרי בדיקה יסודית, החניכות שענו נכון על כל השאלות זכו ובחרו לעצמן פרס מתנת "בת מלך".

אמירת 12 הפסוקים רבתית נערכה במערכת הכריזה של הפארק. כשבכל פסוק הוזמנה חניכה – נציגה מסניף לומר בקול את הפסוק וכולן אחריה.

נציגות מטעם "בת מלך" שהסתובבו בין המתקנים, חילקו ממתקים לחניכות שאמרו את הפסוקים בקול ובהתלהבות.

אין ספק שהעוצמה הגדולה של מפגש כזה תלווה את החניכות לאורך זמן!

י"ט בתמוז תשע"ז