ב"ה יום שלישי, ו' תמוז תשע"ח | 19.06.18
גן חב"ד עם כל הנשמה
גן חב"ד עם כל הנשמה צילום: שטורעם
צפון תל אביב: מסיבת סיום ל'גן נשמה'

במתחם שבו מתקיימים מיטב אירועי התרבות והכנסים של העיר תל-אביב התקיים השבוע כנס מסוג אחר ● ממדינות שונות בעולם בירכו את הקהל בברכת "ברוכים הבאים" בשפות שונות ● למעלה מ- 150 ילדים בגנים בשכונות היוקרה של צפון תל-אביב ● לכתבה המלאה ולתמונות
מערכת שטורעם

אירוע יוצא דופן נרשם השבוע באולם האודיטוריום של "בית ציוני אמריקה" בתל אביב. במתחם שבו מתקיימים מיטב אירועי התרבות והכנסים של העיר, התקיים השבוע כנס מסוג אחר, בו השתתפו למעלה מארבע מאות איש, הורים ובני משפחה של ילדי הגנים שע"י בית  חב"ד צפון הישן תל אביב, בראשותו של השליח הרב מנחם מענדל הכט, למסיבת סיום שנה, יוקרתית ומושקעת.

הערב נפתח במיצג וידיאו מיוחד, בליווי הורים וילדיהם, ממדינות שונות בעולם, שעלו לבמה ובירכו את הקהל בברכת "ברוכים הבאים" בשפות שונות.

דברי פתיחה נשאה מנהלת הגנים השליחה רבקה הכט, שהזכירה בדבריה את העובדה שהגן – המונה למעלה מ-150 ילדים, מציין בימים אלו 5 שנים לפתיחתו ואיך ברכותיו הק' של הרבי מלוות את התפתחות הגן מאז ועד היום.

לאחר מכן נשא הרב הכט דברי ברכה ותוכן חינוכי והודה לצוות הגן על המסירות וההשקעה בעבודת הקודש.

לאח"מ עלו לבמה ילדי הגן לשיר בשמחה והתרגשות את המנון הגן. 

גולת הכותרת של הערב היתה הקרנת הסרט "מפתח הלב" בכיכובם של ילדי הגן, בהפקה מושקעת בעלת מסר חינוכי שגרמה להתרגשות גדולה בקהל.

לאחר דברי נציג ההורים, חולקו תעודות הוקרה לכל אנשי הצוות לקול תרועת כפיהם של ההורים.

בסיום הערב חולק שי מיוחד עבור הילדים ועבור ההורים שיצאו בהתרוממות רוח מהערב הנפלא, גדוש בתכנים רוחניים וחסידיים.

י"ט בתמוז תשע"ז