ב"ה יום שני, ח' אייר תשע"ח | 23.04.18
השלוחים בתצלום קבוצתי
השלוחים בתצלום קבוצתי צילום: שטורעם
אוסטריה: כינוס השלוחים נחתם בהצלחה גדולה

דרכים יצירתיות לשילוב חינוך חסידי בתוך עבודת השליחות ● מה מוטל על כל שליח להקפיד ● באוירה עילאית ומרוממת תם כינוס השלוחים למדינת אוסטריה ● התארחו הרב משה קוטלרסקי והרב מנחם מענדל גלוכאווסקי ● לדיווח מלא ולתמונות
מערכת שטורעם

 ביום ראשון נחתם כינוס שלוחי כ"ק אדמו"ר זי"ע מדינת אוסטריה.

שלושה ימים, שהו השלוחים ומשפחותיהם - אנשים, נשים וטף באוירה עילאית ומרוממת, שמעו שיעורים, הקשיבו להרצאות, קיימו דיונים והשתתפו בהתוועדויות.

בכינוסים הוצגו ע"י השלוחים הישגי המוסדות והתקיימו דיונים על הדרכים להרחבת הפעילות, שיתופי פעולה, חיזוק האחדות בין השלוחים ובעיקר אודות נושא חינוך ילדי השלוחים.

בסדנאות מיוחדות שמעו השלוחים מפי הרב מנחם מענדל גלוכובסקי, אורח הכינוס, על חובת השלוחים כהורים, בפרט לנוכח אתגרי התקופה והציג דרכים יצירתיות לשילוב חינוך חסידי בתוך עבודת השליחות.

סגן יו"ר המל"ח הרב משה קוטלארסקי שהגיע במיוחד לחזק את השלוחים בעבודתם תבע מכל שליח להיות 'מבשר טוב' - להקפיד לבשר לרבי בשורות טובות.

השליחות קיבלו כלים מעשיים בהרצאותיה המאלפות של מרת שרה אזדאבא מלונדון על תקשורת בריאה בחינוך הילדים. והתוועדו עם מרת רבקה קוטלארסקי.

גם מקומם של צעירי השלוחים לא נפקד והם נהנו מתכניות חסידיות ומגוונות בקעמפים שנפתחו עבורם

ביום ראשון לקראת ערב ננעל הכינוס בכתיבת פ"נ כללי משותף.

בהזדמנות זו הודו השלוחים ליוזם הכינוס, השליח הראשי הרב יעקב בידרמן שוודא שהכל יצא על הצד הטוב ביותר, ולצוות ועד הכינוס שעמל וטרח על כל הפרטים לטובת ולהנאת השלוחים.

י"ז בתמוז תשע"ז