ב"ה יום שלישי, ו' תמוז תשע"ח | 19.06.18
רצוננו לראות את מלכנו
רצוננו לראות את מלכנו
יום ההילולא ג' תמוז - 23 שנה ■ עד מתי?!

אוי, רבי! >>> חסידי חב"ד ליובאוויטש בכל רחבי העולם והעולם היהודי מציינים 23 שנה לאותו לילה מר ונורא בו ערפל כיסה ארץ, ניצחו אראלים את המצוקים ונשבה ארון הקודש בהינטל מעמנו אבינו רוענו כ"ק אדמו"ר זצוקללה"ה נבג"מ זי"ע ● 'שטורעם' ילווה את 24 השעות הקרובות בדיווחים ישירים וגלריות מרחבת ה'אוהל' הק', לשם החלו זורמים עשרות אלפי יהודים מכל רחבי תבל ● לכתבה המלאה >>>
מערכת שטורעם
חסידי חב"ד ליובאוויטש בכל רחבי העולם והעולם היהודי מציינים 23 שנה לאותו לילה מר ונורא בו ערפל כיסה ארץ, ניצחו אראלים את המצוקים ונשבה ארון הקודש בהינטל מעמנו אבינו רוענו כ"ק אדמו"ר זצוקללה"ה נבג"מ זי"ע.

● להורדת משניות עם אותיות השם - לחצו כאן!

חסידיו ומקושריו, שלוחיו וחייליו, יחזקו במשך המעת-לעת את רוח התקשרותם לנשיא הדור ומנהיגו, יעלו לציון הק' ויקיימו התוועדויות רעים.

בשעות אלו החל להגיע קהל האלפים אל הציון הקדוש להשתטח ולהעתיר תפילה, איש איש, בעדו ובעד משפחתו שכ"ק אדמו"ר זי"ע יזכרהו ביום ההילולא.

גם הבית שעל יד הציון הקדוש וכל האגפים הסמוכים מלאים בשעה זו בהמון אדם, אלפי איש שהגיעו מכל רחבי העולם במיוחד ליום ההילולא, מאות מבחורי התמימים, שלוחים בראשות קבוצות מבני קהילותיהם מכל רחבי ארה"ב, ועמך בית ישראל, המגיעים לשפוך את צקון לחשם, לבכות ולהתחנן אצל אבא.

במשך כ"ד השעות הקרובות של יום ההילולא, על פי ההערכות של הממומנים על בית אהל חב"ד ליובאוויטש צפויים להגיע למקום כמאה אלף איש, להשתטח על הציון ולכתוב פ"נ. האפשרות תינתן לכל אדם להיכנס למשך 2-3 דקות לציון הקדוש, לומר פרק תהילים ולקרוא את הפ"נ.

במהלך יום ההילולא יתקיימו שיעורים מעת לעת בבית אהל חב"ד ליובאוויטש, וייערכו התוועדויות על ידי המשפיעים. כמו כן יופעל מערך של מבצעים במהלכו יפעלו התמימים עם רבבות המבקרים, יסייעו להם בכתיבת פ"נ ויניחו עמם תפילין.

ב' בתמוז תשע"ז