ב"ה יום שלישי, ו' תמוז תשע"ח | 19.06.18
תלמידי הישיבה בהתוועדות ההכנה
תלמידי הישיבה בהתוועדות ההכנה צילום: שטורעם.נט
אנטוורפן: ה'תמימים' התוועדו לקראת הנסיעה לרבי

מתכוננים ליום ההילולא: תלמידי ישיבת 'תומכי תמימים' באנטוורפן התכנסו להתוועדות חסידית מעוררת, כהכנה ליום ההילולא הקרב ובא ולקראת נסיעתם של תלמידי שיעור ג' להשתטח על הציון הק' של כ"ק אדמו"ר זי"ע לקראת ג' תמוז ● לכתבה המלאה >>>
כתב שטורעם באירופה
תלמידי ישיבת 'תומכי תמימים' באנטוורפן, המיועדת לבני השלוחים הפזורים במדינות אירופה וחבר-העמים, התכנסו להתוועדות חסידית מעוררת שנמשכה עד אור הבוקר, כהכנה ליום ההילולא הקרב ובא ולקראת נסיעתם ל'חצרות קדשנו' של התמימים משיעור ג' בישיבה.

השליח הרב יוסף יצחק אלפרוביץ', שהגיע במיוחד כל הדרך מאנגליה התוועד עם התלמידים שעות ארוכות אודות עניינו של הרבי בדור השביעי ומשמעות היום הגדול. בדבריו אף הסביר כיצד נכון להתכונן ליום זה ולנסיעה להסתופף בד' אמות הקדושים בזמננו.

ה'פארבריינגען' נערך בעיצומם של ימי ההכנה ליום ההילולא, כשהתמימים משלימים שורת מטלות מיוחדות כחלק ממבצע ההכנה שעל ידי התלמידים השלוחים בישיבה.

בין היתר, התוועדו תלמידי שיעור ג' בביתו של המשפיע הכללי השליח הרב שבתי סלבטיצקי וקיבלו החלטות טובות בהוספה בלימוד התורה בשקידה ובהתמדה ואף בלימוד רצוף.

גם תלמידי שיעור א' התכנסו ל'שיעור אחדות' מיוחד, כהכנה לג' תמוז, במהלכו למדו בצוותא את שיחת הקודש המפורסמת אודות נשיא הדור והשפעתו גם לאחרי ההסתלקות, מיו"ד שבט תשכ"ו.

בשבוע הבא ינחתו תלמידי שיעור ג' בשדה התעופה על-שם קנדי בניו-יורק, ויצטרפו להמוני בית ישראל אנ"ש והתמימים שיסתופפו בצילא דמהימנותא וישתטחו על הציון הק' של כ"ק אדמו"ר זי"ע. תוכנית מיוחדת תלווה את המסע כולו שללא ספק יותיר חותם עמוק על התמימים.

>>> צפו בגלריית תמונות:

כ"ז בסיון תשע"ז