ב"ה יום רביעי, ט' סיון תשע"ח | 23.05.18
תנופה. הרב בורוכוב
תנופה. הרב בורוכוב
הרב יאיר בורוכוב מונה למנכ"ל 'ארגון נוער חב"ד'

בימים אלו פנתה הנהלת נשי ובנות חב"ד שהקימה את הארגון אל יו"ר מרכזי 'יד לילד', השליח הרב אלימלך הרצל, וביקשה ממנו לקחת על עצמו את ניהול ארגון נוער חב"ד ובפרט את ניהול בת מלך ובנות חב"ד ● ארגון נוער חב"ד הוא הרביעי בגודלו בישראל וכולל את הפעילות הבלתי פורמלית הנעשית עם ילדי חב"ד בארה"ק ● לכתבה המלאה >>>
מערכת שטורעם
תנופה חדשה לפעילות: הרב יאיר בורוכוב מונה למנכ"ל 'ארגון נוער חב"ד', הכולל את כלל הפעילות הבלתי-פורמלית הנעשית עם ילדי חב"ד בארה"ק.

בין ארגוני הילדים והנוער הוא נחשב לרביעי בגודלו בישראל וכולל כ-10,000 ילדים, עם מאות סניפים בפריסה ארצית ממטולה ועד אילת. הארגון מוכר במנהל חברה ונוער של משרד החינוך.

בימים אלו פנתה הנהלת נשי ובנות חב"ד שהקימה את הארגון אל יו"ר מרכזי 'יד לילד', השליח הרב אלימלך הרצל המפעיל ב"ה בהצלחה רשת מוסדות וביקשה​ ממנו לקחת על עצמו את ניהול המוסד שהוקם בברכתו ולאור הוראותיו הקדושות של כ"ק אדמו"ר זי"ע.

בחודש האחרון התקיימה ישיבה מיוחדת בביתו של מזכיר בית דין רבני חב"ד הרב יצחק-יהודה ירוסלבסקי אשר ברך את המהלך ואף ביקש לכתוב פ"נ לרבי עם בקשת ברכה שהארגון תחת ההנהלה החדשה יילך וישגשג ויצמח, לנחת רוח הרבי.
כ"ה בסיון תשע"ז