ב"ה יום ראשון, י"ז מנחם-אב תשע"ט | 18.08.19
ל"ג בעומר בתמונות ■ גני אביב, לוד

חמש מאות ילדים והוריהם השתתפו בתהלוכת ל"ג בעומר בשכונת גני אביב, שאורגנה על-ידי בית חב"ד 'שערי עליה' בלוד, בראשות השליח ורב השכונה הרב אברהם חזן ● לדיווח המלא וגלריית תמונות >>>
מערכת שטורעם

חמש מאות ילדים והוריהם השתתפו בתהלוכת ל"ג בעומר בשכונת גני אביב, שאורגנה על-ידי בית חב"ד 'שערי עליה' בלוד, בראשות השליח ורב השכונה הרב אברהם חזן, עם השלוחים הרב דב קוק והרב חיים ברוד.

התהלוכה התקיימה בשיתוף עם עיריית לוד בראשות עו"ד יאיר רביבו וסגנו מר יוסי הרוש, המועצה הדתית בראשות הרב עמרם איבגי, משרד הקליטה, רשת המתנסי"ם, ובסיוע חברות הניהול בגני אביב, אורית אור, ואביב חדש בלוד, ואנ"ש דלוד וכפר חב"ד.

בראש התהלוכה, שיצאה מרחבת בית הכנסת חב"ד לעבר הפארק המרכזי של השכונה, צעדו מתופפי 'צבאות השם' בלוד, עם תופים ומחולות שהלהיבו את כל תושבי השכונה, ולאחריהם כל הילדים עם הוריהם, בהדרכת תלמידות "בנות מנחם".

משטרת לוד בכוחות מתוגברים, אבטחה את האירוע. בכנס שהתקיים בפארק, בהנחייתו של הרב משה הורביץ, נשאו דברים: הרב חזן, ונציגת העיריה הממונה על הקליטה הגב' אלוירה קוליחמן. כמ-כן התקיים מופע מיוחד של אמנים, שהלהיב ושימח את הילדים.

בזה אחר זה עלו הילדים לאמירת פסוקים ובסיום חולקו לילדים ספרונים וממתקים, ונערכה הגרלת פרסים יקרי ערך.

כ"ד באייר תשע"ז