ב"ה יום רביעי, ט' סיון תשע"ח | 23.05.18
תהלוכת הענק ביהוד
תהלוכת הענק ביהוד צילום: זאווי גרין​, שטורעם.נט
ל"ג בעומר בתמונות ■ יהוד, ישראל

אלפים מתושבי יהוד צעדו בשמחה רבה ובלבבות פתוחים בתהלוכת ל"ג בעומר ● הילדים נשאו בלונים צבעוניים והקישו בכלי הקשה שקיבלו לצלילי המוזיקה הקצבית בליווי להקת מתופפים ● מופעי האמנים היו שזורים במסרים של אהבת ישראל ● לדיווח המלא וגלריית תמונות >>>
מערכת שטורעם
כשברקע מתנגן שיר התהלוכה הפופולרי 'יחד כל ילדי ישראל הולכים, השמחה רבה הלבבות פתוחים' צעדו אלפים מתושבי יהוד בשמחה רבה ובלבבות פתוחים בתהלוכת ל"ג בעומר. הילדים נשאו בלונים צבעוניים והקישו בכלי הקשה שקיבלו לצלילי המוזיקה הקצבית בליווי להקת מתופפים.

האירוע הגדול נפתח במופע מחזמר על סיפורו של רבי עקיבא 'המים והסלע' בבימויים של אבי דור והרב יואל בייטש, שריתק את הילדים והעביר אליהם את המסר של לימוד התורה.

לאחר המחזמר הופיעו כוכבי הילדים 'יובל המבולבל' וטל מוסרי. מופעי האמנים היו שזורים במסרים של אהבת ישראל, בשנים עשר הפסוקים ובהתקשרות לנשיא הדור.

השליח הרב שמואל וולף אמר לאחר האירוע, כי "היה מרגש לראות את הטבעיות שבה טל מוסרי מסתובב בהדרת כבוד לעבר תמונת הענק של הרבי בגב הבמה ומצביע לעברה בעת שאיחל לילדים ש'החיים שלנו יהיו מלאים באור'".

ראש העיר עו"ד יעלה מקליס סיפרה לילדים את סיפור החג והביעה את תודתה בפני שליחי חב"ד על קיום האירוע כמו על שלל פעולותיהם בעיר במהלך השנה.

רגע השיא בכינוס היה כאשר המנחה רמי ציון (מערוץ הילדים 'הופ') הזמין את יו"ר בית חב"ד השליח הרב שמעון וינר יחד עם ילדי גני חב"ד לעלות אל הבמה ולשאת את תפילת הילדים אותה הם ישלחו לשמים באמצעות חבילת בלונים. באירוע השתתף גם הרב משה שילת, מנהל האגף לפרויקטים מיוחדים בצא"ח.

הבלונים לקחו את התפילות לשמים ובלב נשאו הילדים עוד תפילה, שירבו חגיגות כאלו ביהוד.

כ"א באייר תשע"ז