ב"ה יום שלישי, ו' תמוז תשע"ח | 19.06.18
בחר לך תהלוכה. אתר התהלוכות של צעירי חב"ד
בחר לך תהלוכה. אתר התהלוכות של צעירי חב"ד
כל הארץ תהלוכות: חפשו את התהלוכה הקרובה אליכם

מחפשים היכן לצעוד עם ילדי ישראל? אתר התהלוכות של צעירי אגודת חב"ד מרכז את המידע המלא על מאות תהלוכות ברחבי הארץ ● בקליק אחד, תוכלו למצוא את התהלוכה הסמוכה למקום מגוריכם ולהצטרף לתהלוכה ● התהלוכות, המתקיימות בהוראת הרבי, ייערכו היום (ראשון) וגם מחר (שני) בשל החלטת משרד החינוך לדחות את חופשת ל"ג בעומר ליום שני ● "אזכיר על הציון להצלחת הכינוס בכל המובנים ובמיוחד לתוצאות מבורכות שיהיו הרבה מאוד תהלוכות וכנסים ויהיו גדולים ומוצלחים", כתב הרבי לכינוס היערכות של צעירי חב"ד לקראת ל"ג בעומר תשמ"ז ● לכתבה המלאה >>>
מערכת שטורעם
מדימונה ועד אילת: מאות תהלוכות ל"ג בעומר ייערכו בהוראת הרבי נשיא דורנו, לכבודו של התנא האלוקי רבי שמעון בר יוחאי. התהלוכות ייערכו היום (ראשון) וגם מחר (שני) עקב החלטת משרד החינוך לדחות את חופשת ל"ג בעומר ליום שני, עקב הסמיכות לשבת.

התהלוכות, בהם צפויים להשתתף מאות אלפי ילדים, מאורגנות על ידי שלוחי הרבי בכל מקום ומקום, במסירות רבה, ולאחר היערכות של שבועות רבים.

בצעירי אגודת חב"ד עמלו ללא ליאות בשבועות האחרונים, בכדי להעניק לשלוחי הרבי מגוון עצום של אמצעי עזר לתהלוכות: החל מפרסום וכלה בשי נאה לכל ילד וילדה, כפי שדיווחנו בהרחבה.

נאמנים להוראת הרבי "להשתדל שלא יישאר ילד יהודי בארצנו הקדושה שלא ייטול חלק בתהלוכה", השלוחים, בכל מקום ומקום, התאימו את התהלוכות על פי אופי הילדים והקהילה המקומית. נעשו מאמצים גדולים בכדי להגיע לכל ילד וילדה שישתתף בתהלוכת הילדים, "יחד כל ילדי ישראל", מתוך אחדות ואהבת ישראל.

בתהלוכות הססגוניות, יצעדו מאות אלפי ילדים עם שלטים מיוחדים ובהם מסרים של יהדות, כפי שהורה הרבי. משתתפי התהלוכות צועדים ברחובות הראשיים של ערי ישראל, בתיאום מלא עם הרשויות המקומיות, משטרת ישראל, והם מאובטחים על-ידי כוחות הביטחון. בראש התהלוכה, נוסע בדרך כלל רכב גדול ומקושט שמשמיע מוסיקה יהודית, אחריו צועדים הילדים כשהם נושאים שלטי יהדות, עטורים כובעים מיוחדים ואפודות מיוחדות לל"ג בעומר. מכוניות ו/או עגלות נושאות תצוגות יהודיות מרשימות והמבוגרים עומדים בצידי הדרכים ומצדיעים לילדים ואף משתתפים בצעדה.

לאחר התהלוכות, ייערכו כינוסים מיוחדים, בהם יאמרו את שנים עשר הפסוקים, ישמעו דבר תורה ליום סגולי זה, יצפו במופע מיוחד "ל"ג שמח" שיעביר להם בדרך חווייתית את מהות היום ומעלתו, ובהמשך תערך הגרלה על ספרי קודש, כמיטב המסורת.

מחפשים היכן לצעוד עם ילדי ישראל? "אתר התהלוכות" של צעירי אגודת חב"ד מרכז את המידע המלא על מאות מודעות לתהלוכות ברחבי הארץ. בקליק אחד, תוכלו למצוא את התהלוכה הסמוכה למקום מגוריכם ולהצטרף לתהלוכה.

השנה, כוח עזר רב מצטרף אל שלוחי הרבי: אנ"ש חסידי חב"ד! במסגרת מבצע מיוחד שהושק על ידי צעירי חב"ד, הוזמנו אנ"ש להפוך את הרכב הפרטי שלהם לטנק מבצעים אישי שיפרסם מסרי יהדות ויצטרף את התהלוכות. המדבקות הוכנו על ידי צעירי חב"ד ונחטפו על ידי אלפי חסידים מכל רחבי הארץ שנהרו למשרדי מטה המבצע בכפר חב"ד.

ונסיים במענה של הרבי לכינוס היערכות של שלוחי הרבי בארץ הקודש לקראת ל"ג בעומר תשמ"ז: "אזכיר על הציון להצלחת הכינוס בכל המובנים ובמיוחד לתוצאות מבורכות שיהיו הרבה מאוד תהלוכות וכנסים ויהיו גדולים ומוצלחים".

לכניסה לאתר התהלוכות - לחצו כאן!

י"ח באייר תשע"ז