ב"ה יום ראשון, י"א תמוז תשע"ח | 24.06.18
צילום: שטורעם.נט
הופיע: "השגריר בארץ הקודש" בשפה האנגלית

"השגריר בארץ הקודש" – זהו שמה של חוברת חדשה שיצאה לאור לאחרונה, הסוקרת את קורות חייו ופעלו, של הרה"ח הרב אפרים וולף ז"ל ● החוברת החדשה מלווה בתמונות הסטוריות רבות, מהן תמונות בפרסום ראשון ● להורדה >>>
מערכת שטורעם
"השגריר בארץ הקודש" – זהו שמה של חוברת חדשה שיצאה לאור לאחרונה, הסוקרת את קורות חייו ופעלו, של הרה"ח הרב אפרים וולף ז"ל. החידוש של החוברת החדשה, אשר היא הופיעה וראתה אור בשפה האנגלית, כאשר היא מיועדת לקהל דוברי האנגלית.

החוברת החדשה ראתה אור כ"תשורה" לרגל בר המצווה של הת' אפרים וולף, בנו של הרב לוי יצחק וואלף, שליח הרבי ורב בית הכנסת המרכזי "סנטראל סינאגוג" בסידני שבאוסטרליה, הקרוי על שם הסבא-רבא הדגול.

החוברת החדשה סוקרת בהרחבה את קורות חייו של הרב וולף, אשר היה בא כוחו של הרבי בארץ הקודש, מנהל ישיבת תומכי תמימים המרכזית ומוסדותיה, ומנהל אגודת חסידי חב"ד בארץ הקודש, החל מילדותו בגרמניה, נדודיו בתקופת המלחמה ולימודיו במחיצת הרבי הריי"צ באוטבוצק, עלייתו לארץ הקודש ולימודיו ב"תורת אמת", ועד לעמידתו בראשות העסקנות הציבורית החב"דית בארץ יובל שנים.

החוברת החדשה מלווה בתמונות הסטוריות רבות, מהן תמונות בפרסום ראשון. ניתן להוריד את החוברת החדשה "השגריר בארץ הקודש" כאן באתר.

כ"ג בניסן תשע"ז