ב"ה יום רביעי, ז' תמוז תשע"ח | 20.06.18
פרויקט מיוחד ב'המודיע'
פרויקט מיוחד ב'המודיע'
'המודיע' בשיחות חג עם הרבנים השלוחים לאזאר ופבזנר

לרגל פתיחת סדרת כתבות מעמיקות ומרתקות פרי מחקרו של סופר 'המודיע' הרב ישראל פינחס טירנואר לציון מאה שנה למהפכה הקומוניסטית, מגיש העיתון שיחת חג עם רבה הראשי של רוסיה והשליח הראשי הרב בערל לאזאר ועם רבה הראשי של העיר פטרבורג והשליח הראשי בעיר הרב מנחם מענדל פבזנר, בשילוב סיור מרתק במוסדות חב"ד בפטרבורג ● 'שטורעם' מגיש את הכתבה המלאה >>>
מערכת שטורעם

לרגל פתיחת סדרת כתבות מעמיקות ומרתקות פרי מחקרו של סופר 'המודיע' הרב ישראל פינחס טירנואר לציון מאה שנה למהפכה הקומוניסטית, נערכה שיחת חג מיוחדת וארוכה עם רבה הראשי של רוסיה והשליח הראשי הרב בערל לאזאר, בעת ביקורו של טירנואר במוסקבה.

כמו-כן, ערך שיחה מרתקת עם רבה הראשי של העיר פטרבורג והשליח הראשי בעיר הרב מנחם מענדל פבזנר, בשילוב סיור מרתק במוסדות חב"ד בפטרבורג.

בפרקי מבוא משלב הרב טירנואר את ההיסטוריה שגרמה למהפכה, תוך שהוא שוזר את הצד היהודי והחסידי בכל אותם שנים אפלות וקשות, עד לנפילת חומת מסך הברזל לפני שלושים שנה.

הכתבה הזו, היא חלק ראשון מתוך מספר כתבות שיבואו בהמשך הקיץ בעיתון "המודיע" לרגל מאה שנים למהפכה, ויחקרו לעומק את ימי החושך תחת המגף הקומוניסטי ונקודות האור בתוך האפלה.

י"א בניסן תשע"ז