ב"ה יום שלישי, ט' אייר תשע"ח | 24.04.18
ר' שמוליק קרביצקי (מימין) עם בכירי 'אל על' בניו-יורק
ר' שמוליק קרביצקי (מימין) עם בכירי 'אל על' בניו-יורק צילום: שטורעם, ניו יורק
בכירי 'אל על' בניו-יורק הגיעו לתפילה ב'אוהל' הק'

בכירי חברת 'אל על' בניו-יורק הגיעו לתפילה על ציונו הק' של כ"ק אדמו"ר זי"ע, בהזמנת ידידם הסוכן החב"די הוותיק בקראון-הייטס ר' שמוליק קרביצקי ● לאורחים ציפתה הפתעה נעימה בדמות תשורה ובה לקט התייחסויות מהרבי על חברת 'אל על' ● לדיווח המלא ותמונות >>>
כתב שטורעם בניו-יורק

בכירי חברת 'אל על' בניו-יורק הגיעו לתפילה על ציונו הק' של כ"ק אדמו"ר זי"ע, בהזמנת ידידם הסוכן החב"די הוותיק בקראון-הייטס ר' שמוליק קרביצקי. הבכירים שהגיעו הם: גל גרשון, סמנכ"ל 'אל על' צפון אמריקה, מייקל רוזן, מנהל השיווק ב'אל על' צפון אמריקה ושמעון גרוסמן ממחלקת השיווק.

לאחר שהניחו תפילין וכתבו פ"נ, התפללו המשתתפים ב'אוהל' הקדוש, כאשר לרובם היה זה ביקור ראשון במקום.

עם סיום התפילה ב'אוהל' נערכה לאורחים קבלת הבאים שהתקיימה בחדר האירוח לצד כיבוד ותשורה מיוחדת שהונפקה לקראת האירוע - המכילה ציטוטים של דברי הרבי למנהיגי 'אל על' ועל חברת 'אל על'. בחוברת מופיעה גם התייחסות של הרבי למר ראובן ריבלין - כיום נשיא המדינה - בהיותו קצין בטחון ראשי של 'אל על' בשדה התעופה בניו יורק.

הרב שמואל פבזנר הסביר למתאספים קטעים מהתשורה, והתוועד על העניין של התפילה והכניסה אל ה'אוהל' בימים אלו, וסיפר על ישועות ונסים שמתרחשים שם.

בשיחה ל'שטורעם' סיפר ר' שמוליק כי "ב"ה זכיתי אחרי הרבה שנים של עבודה משותפת, להביא לרבי את הצמרת המקומית של 'אל על' לקראת יום הבהיר י"א ניסן. מדהים היה לראות את ההתרגשות וההתקשרות של יהודים יקרים אלו".

י' בניסן תשע"ז