ב"ה יום שני, ז' סיון תשע"ח | 21.05.18
צילום: ארכיון שטורעם.נט
"משהו טוב קורה בחדרה!" / אנרגיה מחדרה

ברצוני לשתף אותכם בסיפור ההתרמה של בית חב"ד שהסתיים אתמול ב"ה בהצלחה גדולה ● המטרה הייתה לעשות טוב בעיר, באמצעות גיוס ליעד של 700 אלף שקל מהרבה תרומות קטנות שיוכפלו פי 4 ● ביותר התרגשנו כשהופיעו שמות תלמידים שלנו שנתנו מיוזמתם תרומות מהדמי כיס האישי שלהם, לטובת המטרה ● לטור המלא >>>
הרב יוחנן בוטמן
ברצוני לשתף אותכם בסיפור ההתרמה של בית חב"ד שהסתיים אתמול ב"ה בהצלחה גדולה. המטרה הייתה לעשות טוב בעיר, באמצעות גיוס ליעד של 700 אלף שקל מהרבה תרומות קטנות, ע"מ שיוכפלו פי ארבע, למטרה של פעילות חסד וחינוך.

ברור למדי שאי אפשר ליצור מהלך שכזה לבד. חייבים ליצור מעגל של המונים.

מדיבור בפגישות 'אחד על אחד', המשכנו לקיום אסיפות בקבוצות: אנשי צוות, הורים, תורמים וידידים. תודה לא-ל, רבים נרתמו להתגייס במלוא העוצמה, באופן אישי ובגיוס חברים ליצירת מעגל רחב, גדול ועוצמתי.

החל משלישי 6 בערב עד 6 בערב למחרת ביום רביעי ישבו (בשעות הרלוונטיות) מתנדבים ומתנדבות, והתקשרו להמוני פוטנציאלים. ביחד הביאו למפנה הגדול.

היה מרגש לראות על המסך הגדול באולם בית חב"ד, איך נכנסות התרומות באתר האינטרנטי של צ'ארידי, ממקומות שונים בארץ ובעולם. ביותר התרגשנו כשהופיעו שמות תלמידים שלנו שנתנו מיוזמתם תרומות מהדמי כיס האישי שלהם, לטובת המטרה - לעשות שינוי לטובה בקהילה.

זה כבר "משהו טוב שקורה בחדרה".

היום - יום חמישי "תענית אסתר" - נוהגים לתת היום בפרט ובכלל בימים אלו לצדקה, זכר ל"מחצית השקל" שנתנו בבית המקדש.

באותו הזמן היו נותנים מידי שנה, עבור קרבנות המזבח. זו הייתה נתינה שווה לכולם. לא היה אחד שלא השתתף בה אישית, גם לא הייתה אפשרות לתרום במקום אדם אחר. זה הזיכוי הגדול לשתף את כלל הציבור בנתינה.

לאור ההצלחה המשותפת הנני להודות לכל השותפים: הפעילים והתורמים על המסירות הנפלאה - לעשות טוב בחדרה.

תזכו לרוב שמחה עם נחת, בריאות והרחבה.

שבת שלום! פורים שמח!
הרב יוחנן בוטמן
יו"ר מוסדות חב"ד חדרה.
י"ב באדר תשע"ז