ב"ה יום ראשון, י"ז מנחם-אב תשע"ט | 18.08.19
צילום: חיים טויטו
המשחק שכבש: כפר חב"ד מביא לימות המשיח

ביום שישי בצהריים, ערב שבת 'צבאות השם' הפנסאים שנערכה בכפר חב"ד יצאו ה'חיילים' לשטח - שכונה אחר שכונה, בית אחר בית, הוכנו לקראת ביאת המשיח ● חיילי צבאות השם יצאו למשחק של כיבוש והפיכת הכפר תוך פעולה לזירוז הגאולה בלא להותיר פינה שלא נכבשה ● לכתבה המלאה >>>
מערכת שטורעם
שכונה אחר שכונה, בית אחר בית, הוכנו לקראת ביאת המשיח. חיילי צבאות השם יצאו למשחק של כיבוש, של הפיכת הכפר, תוך פעולה לזירוז הגאולה בלא להותיר פינה שלא נכבשה.

המשחק החל בלימוד חוויתי ואיכותי על הצורך והחובה בהבאת הגאולה ושייכותה המיוחדת לדורנו. כך תומצתו לכדי דף, תכנים רבים וכוללים אודות הצפייה לגאולה כמו גם הצורך לקרבה ולזרזה.

ומהלימוד אל ארוחת הצהריים, הארוחה הראשונה של השבת חולקה במקומות הלימודים, וכך הפכה הארוחה מ'סתם ארוחה' לדיון סביב הצורך התוכן הנלמד.

תוך כדי הארוחה, קיבלו החיילים את ההוראות לקראת המשחק "כפר חב"ד מביא לימות המשיח", וכך, מיד עם סיום הארוחה, לאחר ברכת המזון בכוונה מתוך הברכונים המיוחדים שהודפסו במיוחד לארוחה זו, מיהרו החיילים אל הבתים, להתחלת המבצע.

מהשיכונים ועד לבנה ביתך, חולק הכפר לפלוגות וסיירות, וכך בתוך שעות אחדות נגמרה הפעולה על הצד הטוב ביותר.

בפני החיילים עמדו פעולות ומשימות מאתגרות ביותר; התוועדות עם בני הבית באחד מן הבתים, צפייה ב'מראות קודש', נתינת צדקה, ועוד.

כמו כן, פעלו החיילים להגברת המודעות בנושאי המשיח והגאולה כהוראתו הקדושה של הרבי, כל זאת על ידי תליית מודעות רבות ובהם הסברים על נושאים שונים ומגוונים בעניני משיח וגאולה.

תושבי הכפר נענו בשמחה לאתגר, ובשיאה של המולת יום שישי, בין הבישולים לנקיונות נפתחו הדלתות בפני עשרות החיילים שגדשו את הסלונות, הכריזו את שנים הפסוקים, קראו את פרקו של הרבי, ופעלו על פי הוראותיו של הרבי לזירוז הגאולה.

בסיומה של משימה מיהרו החיילים אל תחנות "מרכז שליחות", שם תוגמלו על מילוי המשימות והעבירו את הדו"ח על קיום המשימה על מנת לשלחו לאוהל הק'.
י"ט בשבט תשע"ז