ב"ה מוצאי ש"ק, כ"ג מנחם-אב תשע"ט | 24.08.19
צילום: חיים טויטו
החיילים מגיעים לשבת צבאות השם ● שרשרת החיול

מאתיים אנשי צוות ההדרכה קיבלו את אלף החיילים בכפר חב"ד במאור פנים נטלו את מזוודותיהם וליוו אותם אל "שרשרת החיול" ● שם, אישרו החיילים את הגעתם והתעדכנו בשיבוצם - באיזו סיירת ובאיזו פלוגה הם יעבירו את תכניות השבת ● לגלריית תמונות >>>
מערכת שטורעם
משורת אוטובוסים ארוכה יורדים אלף חיילי צבאות ה' שהגיעו מכל רחבי ארצנו הקדושה, לשבות ב"שבת צבאות השם" שהתקיימה בכפר חב"ד.

מאתיים אנשי צוות ההדרכה מקבלים את אלף החיילים במאור פנים, נוטלים את מזוודותיהם ומלווים אותם אל "שרשרת החיול", שם, מאשרים החיילים את הגעתם, מתעדכנים בשיבוצם - באיזו סיירת ובאיזו פלוגה הם יעבירו את תכניות השבת.

בשרשרת החיול קיבלו החיילים תגים מיוחדים, שליוו את החיילים לאורך כל השבת, עליהם מופיע שמם, מספר סיירתם ושם פלוגתם. רצועות התגים חולקו לצבעים שונים, בהתאם לפלוגות השונות, בכדי להקל על החיילים לזהות את מיקום סיירתם.

אחרי שהתייצבו החיילים בשרשרת החיול, ניגשו הם לדוכן מיוחד, בו קיבל כל חייל שי ייחודי - כומתה ייחודית, כומתת צבאות ה', שחולק גם כן לפי צבעים שונים, על פי סדר האוגדות.

החיילים המתרוצצים עם כומתות והסדר המוקפד השרו אווירה צבאית ייחודית, אווירה של "צבאות השם"!

במתחם שרשרת החיול, קיבלו החיילים מפה מפורטת של כפר חב"ד, בה צויינו מקומות הפעילות של השבת, בצורה ברורה ומאירת פנים. גם "צ'ק" של הנקודות, אותם צברו החיילים בפעילות במשך השנה, קיבלו החיילים בשרשרת החיול על מנת שיוכלו לממש אותו ביריד הפרסים המיוחד במוצאי השבת.

על-יד שרשרת החיול, עומדים מסודרים על גבי שולחנות עשרות תבניות של מיני מזונות, ובקבוקי שתיה קלה, לרווחתם של החיילים שהגיעו זה עתה מנסיעה.

החיילים עלו לחדרים המסודרים, להתאקלמות ולהתארגנות, והזדרזו לגשת אל אולם התפילות – לכינוס הפתיחה ולכניסת קציני הפלוגות.
י"ז בשבט תשע"ז