ב"ה יום רביעי, ט' סיון תשע"ח | 23.05.18
צילום: לוי נזרוב
עם האדמו"ר: טיש חמשה-עשר בשבט (מוקדם) במוסקבה

כ"ק האדמו"ר מביאלה-אוסטרובא המבקר בימים אלו במוסקבה בירת רוסיה ערך אמש (יום רביעי) "טיש" לקראת ראש השנה לאילנות - חמשה-עשר בשבט ● "רואים בכל העולם את פירות הפעילות של גאון ישראל כ"ק הרבי מליובאוויטש", אמר במהלך הטיש ● לכתבה המלאה >>>
מערכת שטורעם
כ"ק האדמו"ר מביאלה-אוסטרובא, המבקר בימים אלו במוסקבה בירת רוסיה, ערך אמש (יום רביעי) "טיש" לקראת ראש השנה לאילנות - חמשה-עשר בשבט.

האורח הגיע לבקר ב"מרכז החסד היהודי שערי צדק" בשכונת "מארינה רושצ'ה" במרכז מוסקבה, ועמד מקרוב על הפעילות של המרכז הגדול המשרת אלפי גלמודים, זקנים ונזקקים בין יהודי מוסקבה, אותו הקים רבה של רוסיה הרב בערל לאזאר.

לאחר תפילת מנחה בבית הכנסת ובית חב"ד "תפילה למשה" שבמרכז החסד, ערך האדמו"ר טיש, בהשתתפות הנהלת וצוות מרכז החסד ועמד בדבריו על הפסוק בשירה "זה קלי ואנוהו", שרואים בכל העולם את פירות הפעילות של גאון ישראל כ"ק הרבי מליובאוויטש, על ידי שלוחיו הקדושים הפזורים בכל העולם ואומרים לכל יהודי באשר הוא "זה קלי", ודורשים ומשפיעים אל מאות אלפי יהודים שידעו את הדרך שצריכים ללכת עד שיאמרו כולם "זה קלי ואנוהו".

האדמו"ר הפליא בדבריו על גדול מעלת חמשה עשר בשבט בכלל ועל עניין ראש השנה בפרט, כאשר בין לבין שוררו ניגונים חסידים מעוררים.

עם סיום נפרד האדמו"ר מהציבור לאחר תפילת ערבית.
י"ג בשבט תשע"ז