ב"ה יום ראשון, י"ז מנחם-אב תשע"ט | 18.08.19
שבת היסטורית למשפחות רכזי הסניפים של ה'פנסאים'

בשבת הקרובה תתקיים שבת צבאות-השם בכפר חב"ד בהשתתפות כ-1,000 ילדיחם מכל רחבי הארץ ● ממפקדת הפנסאים חושפים - כי בשנה זו לראשונה ישבתו יחד עם החיילים בשבת הקרובה בכפר חב"ד גם נציגי ה'פנסאים' - המנהלים את הסניפים ברחבי הארץ ומשפחותיהם ● לכתבה המלאה >>>
מערכת שטורעם
בשבת הקרובה, שבת פ' בשלח, ט"ו בשבט, יתאספו בעז"ה - כבכל שנה - ב"שבת צבאות ה'" קרוב לאלף חיילי צבאות ה' מכל רחבי ארה"ק – בקמפוס ישיבת תומכי תמימים בכפר חב"ד.

במהלך השבת יתוועדו החיילים, ילמדו ויחוו בפעילויות שונות על היותם חיילים בצבאות ה', ועל תפקידם "להביא לימות המשיח" – שזהו נושא השבת.

ממפקדת הפנסאים חושפים, כי בשנה זו, לראשונה, ישבתו יחד עם החיילים בשבת הקרובה בכפר חב"ד, גם נציגי ה'פנסאים', המנהלים את הסניפים ברחבי הארץ ומשפחותיהם!

תכנית זו נערכת כהצדעה לנציגי הארגון, מנהלי הסניפים, אשר מקדישים את מרצם במשך כל השנה כולה, עבור חיילי צבאות ה' בסניפים, בהתמסרות מוחלטת ובהשקעה רבה.

את חלק מתוכנית השבת יחוו הנציגים ומשפחותיהם יחד עם חיילי צבאות ה', ויחושו בעוצמה הרבה של מעצמת חיילי צבאות ה', הפירות עליהם הם עמלים במשך כל השנה.

במשך השבת ייערכו גם קורסים מעשירים לנציגי הארגון מנהלי הסניפים, בה ייערכו הם להמשך הפעילות הרבה, בסייעתא דשמיא ובהצלחה מופלגה.
י"א בשבט תשע"ז