ב"ה יום ראשון, י"ז מנחם-אב תשע"ט | 18.08.19
טסים לרבי: צאתכם לשלום עם משפחות נציגי הפנסאים

עשרת חיילי צבאות השם שייזכו לנסוע לחצרות קדשנו ולייצג את כלל חיילי צ"ה אצל הרבי התכנסו בצאת השבת למעמד צאתכם לשלום וסעודת מלווה מלכה יחד עם בני משפחותיהם ● המעמד המיוחד התקיים באולם צבאות השם בכפר חב"ד ● לכתבה המלאה >>>
מערכת שטורעם
עשרת חיילי צבאות השם, הזוכים בגורל לנסיעה לרבי, כבר מתכוננים שבועות ארוכים בהתרגשות יחד עם בני משפחותיהם והחברים לנסיעה ההיסטורית - בה ייסעו לראשונה קבוצת נציגי חיילי צ"ה לרבי.

בשבועות אלו הם הוסיפו בלימוד, בהנהגה חסידית בתורה, תפילה ואהבת ישראל, בהדרכה של צוות הפנסאים ובהכוונת המשפיע הרב שניאור זלמן גופין כהכנה לנסיעה המיוחדת.

ההורים ובני המשפחה, החברים הקרובים ומנהלי סניפי הפנסאים מלווים בהתרגשות את הזוכים ויחד איתם מתכוננים לקראת הנסיעה.

השבוע, בבוקרו של יום רביעי, כ' טבת, תמריא הקבוצה לשבוע מלא וגדוש בו יהיו אצל הרבי כשליחי ונציגי כל חיילי צבאות השם בארצנו הקדושה.

כהכנה לנסיעה התכנסו עשרת הזוכים, כל אחד עם בני משפחתו הקרובה למעמד צאתכם לשלום, בערב מרגש ומרומם עם סעודת מלווה מלכה. במעמד שאבו הילדים כוח לנסיעה מבני המשפחה, נפגשו והתגבשו יחד, ויצאו מתוך התוועדות חסידית לשלושת ימי ההכנה האחרונים לקראת הנסיעה המרוממת.

במהלך התכנית התוועדו הרב מיכאל טייב והרב זלמן גופין עם הילדים הנוסעים ובני המשפחה, ניגנו יחד עם המקהלה את ניגוני הרבי, וצפו בסיפורים ומראות קודש מהרבי.

חיילי צבאות השם, כולנו נוסעים יחד איתכם, פאר געזונטערהייט!
י"ז בטבת תשע"ז